KRYESORET

grida duma

Politike 15 Nëntor 2021, 20:11

Duma: Basha ta bëj PD-në parti të së ardhmes

TIRANË- Nënkryetarja e Partisë Demokratike Grida Duma ka deklaruar se nëse ka ardhur koha PD-ja të shkatërrohet si parti. Gjatë mbledhjes së sotme të kryes...

Politike 17 Korrik 2021, 13:21

TIRANË– Grida Duma është shprehur se vendi ynë po rrezikon duke qëndruar në një  Shqipëri e cila është më të keqe se në vitet ’90-të. Gjatë fjalës në Kuven...

Politike 13 Maj 2021, 12:15

TIRANË– Grida Duma ka bërë ditën e sotme një lidhje të drejtpërdrejtë me ndjekësit e saj në rrjetin social‘Facebook’. Në shoqërinë e një grupi të rinjsh, a...

Politike 3 Maj 2021, 19:47

TIRANË– Kandidatja për deputete në listën e Partisë Demokratike, Grida Duma ka teguar publikisht se Partia Demokratike ka pasur oferta nga tre banda....

Politike 25 Mars 2021, 17:02

TIRANË– Kandidatja për deputete Grida Duma ndodhet në shesh dhe është duke bërë foto dhe duke përshëndetur mbështetësit e Partisë Demokratike.Si&cced...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV