LIVE UPDATES

meri shehu

Art&Argëtim 2 Korrik 2021, 17:33

TIRANË– Në emisionin “Rudina” në Tv Klan, astrologjia Meri Shehu zbuloi renditjen e shenjave më me fat për muajin Korrik. Në përgjithësi, ky muaj do ...

Art&Argëtim 25 Qershor 2021, 13:41

Dashi Do beni nje betej per te mbizoteruar ne nje projekt afatgjate. Karriera juaj do ndryshoj komplet natyre. Veshtiresi do keni nese tregoheni shume naiv ose ...

Art&Argëtim 1 Qershor 2021, 17:20

TIRANË– Astrologia e njohur Meri Shehu është bërë pjesë e emisionit “Rudina” në Tv Klan si çdo fillim muaji për të bërë parashikimin e shenjave të h...

Art&Argëtim 14 Maj 2021, 15:25

DashiAjo çfare deshironi ne te vertete do te mbetet brenda jush si enderr pasi ne realitet do ti beni bisedat ndryshe dhe mund te veproni spontanisht apo...

Art&Argëtim 20 Prill 2021, 13:28

DashiNevoj te madhe do keni per persona qe ju japin siguri dhe mireqenie. Nje person i afert do vazhdojë t’ju ndikoje ne jeten erotike do keni zhvillime t...

Art&Argëtim 20 Mars 2021, 15:21

Ekuinoksi Pranveror 2021, Pranvera në jetën tonë. Universi na jep përgjigjen e tij në një periudhë të vështirë psikologjike, fizike, ekonomike, në të cilën e ka...

Editorial 16 Janar 2021, 18:47

Kjo paga minimale!

Ndërkohë që shumë biznese janë goditur dhe po vazhdojnë të goditen përditë, nga pandemia, ky vit i ri i gjen ata përballë një tjetër goditjeje financiare, me rr...

Art&Argëtim 11 Janar 2021, 17:13

DashiNje takim shume i rendesishem me dike qe ju lidh nje projekt apo nje mik qe ju drejton drejt nje lidhje me logjike edhe ne raportet erotike.DemiDo ndjeheni...

Art&Argëtim 14 Maj 2020, 06:32

TIRANË– Astrologia Meri Shehu parashikon që deri në fund të muajit Maj do të marrim vesh shumë të vërteta, mes të tjerash edhe të vërtetën për virusin koro...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV