LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Kujdes shëndetin! Meri Shehu ndez alarmin për këtë shenjë horoskopi: Thashethemet do trondisin jetën tuaj

7 Qershor 2021, 13:10 Nga DOSJA
Kujdes shëndetin! Meri Shehu ndez alarmin për këtë

Dashi

Nje ndjesi qe gjithçka po fluturon rreth jush por ju nuk po kapni dot asgje, do ju pushtojë ne diten e sotme. Jeta po ju kurdis nje loje nervash dhe mundesish.

Demi

Nje deshire per ndryshim ju ka pushtuar dhe megjithese situatat nuk jane te favorshme do merrni nje vendim per ndryshime ne jeten tuaj si shtepi, pamje apo pune.

Binjaket

Psikologjikisht jeni te ngateruar dhe ka mundesi ti perzieni te miren me te keqen bashke duke mos e bere diferencen. Çdo gje që mendoni se duket si fillon e si mbaron por proçesi i brendshem nuk ju jep interes.

Gaforrja

Asnje plan nuk po shkon sot siç e kishit menduar dhe normalisht do ndodheni perballë surprizave te pakendshme ne disa rastem, ne ekonomi.

Luani

Do tentoni te nxirrni plotesisht jashte jetes suaj nje femer qe ju duket se po ju prish planet ne menyren si eshte ngjeshur pas jush. Kujdes shendetin dhe nje ndryshim pune.

Virgjeresha

Ju ka kapur nje ndjesi qe nuk po kontrolloni dot asgje dhe se keni probleme me planin tuaj suprem ne lidhje me te ardhmen tuaj. Keni te drejte por ketu do duket si do futeni ne boten e re tuajen e cila ju tregon qellimisht rrugen me te shemtuar.

Peshorja

Keni nevoj te shpertheni diku por me ne fund do shpertheni tek gjerat qe mendoni se i keni merituar dhe mund te beni ç’te doni. Por kujdes, asgje nuk eshte e sigurt qe te vini bast!

Akrepi

Ju duhet nje ndryshim ne bashkpunime, por ne nje kohe ku asgje nuk eshte e qendrueshme nuk ju jep asnje kenaqesi asnje ndryshim qe ju duket i tepert

Shigjetaret

Per ju puna dhe perditshmeria kane nje modernizim ku ju keni dale jashte kontureve dhe nuk jeni brenda por jashte asaj qe duhet te ishit brenda: Nje meteor qe nuk dihet ku do bjere dhe çfare do prishë.

Bricjapi

Per ju nje njohje e re apo thashethemet e nje femre do trondisin jeten tuaj erotike e cila ka kohe qe nuk po gjen qetesi dhe stabilitet

Ujori

Ju presin lajme te reja dhe te papritura që vijne ne lidhje me shtepine dhe ndryshimet qe do ndodhin aty. Ndoshta kjo dite ju sjell pengesa ne plane

Peshqit

Nje rruge qe do merrni mund te kthehet mbrapsht ose ju nuk duhet ta ndermerrni pasi nuk eshte e pershtatshme per momentin dhe ju sjell pa-stabilitet dhe surpriza te pakendshme.

(k.m/dosja.al)

Iftar dhe politikë, a u prek Muaji i Ramazanit nga politikanët?

View Results

showbiz showbiz meri shehu parashikimi i meri shehut meri shehu parashikimi i meri shehut

Sondazh

Poll

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve