LIVE UPDATES
Art&Argëtim

‘Jeta juaj do të marrë një kthesë’/ Paratë do burojnë sot për ju! Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë: Do shpërb

11 Qershor 2021, 13:57 Nga DOSJA
‘Jeta juaj do të marrë një kthesë’/ Paratë

Dashi
Ceshtjet tuaja ekonomike e personale do marrin nje kthese te papritur. Nese jeni persona krijues do keni avantazhin e dyfishimit te te ardhurave ne te kundert do caktivizoheni komplet.

Demi
Jeta juaj shperbehet ne menyren se si po e jetonit deri tani. Ne nje analize konkrete nuk po gjeni asnje vleresim maksimal. Keshtu qe do beni ndryshime te papritura ne investime personale e ekonomike.

Binjaket
Brenda jush jeni shume te paqarte se cfare rruge duhet te zgjidhni. Kerkoni nje sinjal te qendrueshem shpirteror qe te beni nje kthese te madhe ne pune dhe ne jete duke bere ndryshim partneri apo partneriteti.

Gaforrja
Miqte apo perkrahesit tuaj papritur do ndryshojne drejtim dhe filozofi ne lidhje me ju. Do kene kerkesa me interesante dhe do duan prova konkrete qe tju mbeshtesin. Te gjithe do vene doren ne zemer ose do fusin doren ne xhep. Cfare do kuptojne apo do gjejne kjo do percaktoj marredhenein me ju.

Luani
Do jeni ne nje faze ku do kerkoni nje pozicion me krijues apo me produktiv ne karrieren tuaj. Kjo do duket nga vendimet qe do merrni sot per nje ndryshim te papritur. Por pjelloria juaj do kete rendesi tek te tjeret per te vazhduar nje pune apo nje marredhenie.

Virgjeresha
E ardhmja e afert duket premtuese dhe ndihmuese nga Dhimitra, nena e pjellorise ne lidhje me shenjen tuaj. Ju hapet nje rruge te re per t’ju futur ne nje faze me pjellore larg sterilitetit.

Peshorja
Parate do fillojne te burojne per shenjen tuaj por kjo pas nje ndryshimi te rendesishem i cili vjen si energji per t’ju ndihmuar sidomos ne planin material. Kujdes ne ceshtjet psikologjike, mund t’ju prishin pune.

Akrepi
Duhet paptjeter te beni nje ndryshim te madh ne menyren si po perparoni ne planin e partneriteteve dhe ne planin ekonomik. Ka ardhur koha e nje kthese te rendesishme. Por sot do fillojne ndihmesat.

Shigjetari
Puna juaj do jete ne fokus te ketyre diteve. Nese nuk e gjeni pjellorine apo pozitivitetin qe kerkoni duhet edhe ju te beni nje ndryshim apo bashkepunim. Mund te gjeni token e premtuar.

Bricjapi
Do perpiqeni te siguroheni me pare per pjellorine e lidhjes suaj. Se sa e mundshme eshte te shkoni perpara duke perparuar punet ekonomine apo trashegimtaret pastaj te vendosni per ecurine.

Ujori
Nese po gjeni begati ne shtepine qe keni do kerkoni te gjeni akoma me begati ne ate qe doni te keni. Prandaj per ju ndryshimi vazhdon por edhe lidhja me natyren apo fshatin.

Peshqit
Me bekimin e nje plani ne dukje fitmiprures do perparoni ne shkembime tregtare apo ne bashkepunime me njerez te afert. Por edhe mund te gjeni nje mbeshtetje te sigurt.

Iftar dhe politikë, a u prek Muaji i Ramazanit nga politikanët?

View Results

horoskopi horoskopi meri shehu parashikimi i meri shehut meri shehu parashikimi i meri shehut

Sondazh

Poll
Art&Argëtim 11 Qershor 2021, 08:36

TIRANË– Publikohen disa dokumente arkivore të nxjerra nga Arkivi Qendror i Shtetit në Tiranë (fondi i ish-Komitetit Qendror të PPSH-së), ku ndodhet n...

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve

“Rama ik” thirrje ne Rogozhine

Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

VIDEO/ Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!