LIVE UPDATES
Art&Argëtim

‘Labirinte të sigurta erotike’/ Parashikimi i horoskopit sipas Meri Shehut

6 Nëntor 2021, 14:17 Nga DOSJA
‘Labirinte të sigurta erotike’/ Parashikimi i horoskopit sipas

Dashi

Do keni takime dhe biseda te fshehta por qe do ju sherbejne per ngritjen tuaj apo perfaqesimin ne nje ceshtje pune investimi apo ne nje marrdhenie personale ku ju do vendosni kushtet n ecuri

Demi

Aferdita ne Bricjap ju kerkon te jepni prova besnikerie ne martese apo ne nje bashkepunim Keto prova do vijne si rezultat i nje provokimi nga i cili nuk do dilni nese nuk jeni te vertete

Binjaket

Do filloni disa biseda pune apo nje lidhje erotike me dike qe ju lidh puna dhe perditshmeria Kjo lidhje do i rezistoj kohes dhe do marri kohen me te shumte ne dispozicion

Gaforrja

Nje takim i mistershem dhe plot emocion do ju beje te vendosni per nje lidhje serioze dhe afat gjate ne dashuri Por nderkohe do i hapet rruge edhe nje projekti tuaj personal

Luani

Takime dhe pune te fhsheta qe do ti beni ne nje ambjent familjar apo privat do rezultojne te suksesshme per ju Nje investim tashme do behet realitet

Virgjeresha

Jeni ne nje faze ku dashuria ju therret megjithese ne kushte strikte dhe teper tradicionale e serioze Por rendesi ka qe lidhjet dhe vendimet qe merren kete periudhe do zgjasin ne kohe

Peshorja

Nje ceshtje ekonomike do zere vend dhe baze ne pasurine tuaj familjare apo ne nje biznes familjar apo ndertues qe do beni ne kete periudhe Rendesi ka qe do perfitoni nga inisiativat dhe bashkepunimet familjare

Akrepi

Mendja juaj dhe deshira apo parte e dikjt qe ju mbeshtet mund te bejne qe te filloni nje plan i cili do jete shume konkurues dhe i suksesshem Priten takime serioze dhe te verteta

Shigjetari

Nese keni ndjekur apo do ndiqni nje rruge instiktive dhe shpirterore atehere do merrni shperblimin e duhur dhe do arrini te siguroni nje dimer te mbare ekonomik e shpirteror

Bricjapi

Aferdita en shenjen tuaj eshte nje sinjal qe jeta do behet me e qete dhe me e pranueshme me ju Do keni me shume stil e sharm dhe do aftesoheni te krijoni lidhjet e duhura per qellimet tuaja Nje njohje ne shoqeri mund te kthehet ne dashuri

Ujori

Ndjenjat e verteta do ti ruani si nje gur i rende apo i cmuar ne zmeren tuaj Por nese kete rendese nuk e mbani dot atehere do ta nxirrni energjine dhe talentin ne krijimtari dhe ne karriere Priten martesa dhe emerime te fuqishme ne pune

Peshqit

Keni nevoj per mbeshtetjen e dikujt qe i besoni dhe qe ka ruajtur linjen serioze ne marrdhneie me ju Nje udhetim jashte vendit do jete i suksesshem nese ndiqni instiktin dhe strategjine e duhur por edhe nese mbani fhshetesine e planeve tuaja

Cila mendoni se është alternativa më e mirë:

View Results

horoskopi horoskopi meri shehu parashikimi i horoskopit meri shehu parashikimi i horoskopit

Sondazh

Poll

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Berisha 'shënjestron' Ulsi Manjën: Vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Berisha bllokon foltoren dhe del në Facebook: Jam live në gjithë botën, mos ma qani hallin mua!

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dëshmia e Orges Xhelilit para avokatëve: Policët bashkiakë më goditën

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

Protesta e opozitës, pamjet nga Bulevadi, mijëra qytetarë të mbledhur

Sherri i plotë i Ramës me dy deputetët e PD: Ta tregoj unë ty, do të shkatërroj!

Balla: Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën

Veliaj takon Papa Françeskun: Jemi takuar në Tiranë...e aprovuam ndërtimin e bustit të Nënë Terezës

Droge mes karameleve ne Tirane

Grida Duma lë mandatin, kolegët e saj në lot, Açka dhe Gjekmarkaj të përlotur

Grida Duma lë mandatin e deputetes së Partisë Demokratike

Masakra e Lushnjes, babai i Leart Haxhiut: Djali im është i pafajshëm, se di ku është

Përdhunues serial, MOMENTI i arrestimit të Spartak Dyrmishit

Nga një armë në çdo raft rrobash, çfarë gjeti Policia gjatë aksionit në Shkodër

Dalin PAMJET nga megaaksioni në Korçë

Qeni i prish mitingun Ramës, të gjithë meken, kryeministri: Po lëre në punën e vetë...

Ibrahim Lici mesazh audio nga Turqia: Jetoj i lirë, nuk jam arrestuar

Arrestohet Agim Gjata, qelloi mbi RENEA

Meta: O Edi, o lepurush, do të shporrim me poezinë ‘liri a vdekje’ të Havzi Nelës

Pakti PD PL, Meta: Kryetari i Keshillit super politikan

Paloka 'korrekt' me orarin, takohet me Bardhin në një lokal para parlamentit

Alibeaj-Majkos: Je kokrra e komunistit! Deputeti socialist: Budalla! Dosjet s'mund të hapen për...

Flet avokati i vellezerve Mollaj: Tina genjen, e shantazhojne

Durrësi zgjohet nën ujë

Tetori rozë, vajzat dhe gratë e FA i bashkohen fushatës sensibilizuese kundër kancerit të gjirit

NIS PROTESTA në Elbasan/ Qytetarët fikin makinat në shenjë rebelimi, rreshtohen në shesh

Alibeaj pranoi bashkëpunimin, do nisin negociatat/ Berisha: E mirëpres. S'tërhiqem nga Primaret

Demokrati emocionet për 'doktorin'! I bie telefoni kur po fliste me Berishën,e përplas në tokë

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE