LIVE UPDATES
Art&Argëtim

“Na pret javë interesante”/ Astrologia Meri Shehu parashikon fatin për çdo shenjë: 5 yje vetëm "Binjakët" e "Ujori"

Një përqafim do ndikojë te Virgjëresha, Peshqit, Binjakët dhe Shigjetarët. Duhet të shikojmë mirë çështjet ekonomike dhe personale.

26 Shtator 2022, 19:48 Nga k.m.
“Na pret javë interesante”/ Astrologia Meri Shehu parashikon
Meri Shehu

Astrologia Meri Shehu ishte e ftuar këtë të hënë në emisionin “Rudina” në Tv Klan, për të bërë si çdo javë ndarjen e yjeve për çdo shenjë. Sipas Merit kjo javë do jetë shumë interesante. Gjithë lidhjet ndërplanetare ndodhin këto dy tre ditët e para. Do kemi një përqafim planetesh në Virgjereshë. Ky përqafim do ndikojë te Virgjëresha, Peshqit, Binjakët dhe Shigjetarët. Duhet të shikojmë mirë çështjet ekonomike dhe personale. Kjo javë do jetë intensive, fundi i javës do jetë më e mirë për Binjakët dhe 1  Tetori do filloj shumë fuqishëm.

Dashi– 1 yll, megjithëse është  hëna e re në Peshore është në kundërshtim me Dashin, por kjo nuk do të thotë që çdo gjë do kundërshtohet.  Çdo gjë mund  të shkojë drejt bashkëpunimit,  por duke ditur që dashët janë egoistë dhe egocentrik duhet ta hapin dorën për një bashkëpunim të këndshëm. Kujdes me punën dhe një prapaskenë aty.

Demi- 2 yje, sepse do kenë problem me jetën erotike, në planet dhe projektet e tyre nesër do jetë një ditë shumë e rëndësishme për ta për atë përqafimin që thashë unë. Dikush nga e kaluara do vijë ti përqafojë, por ka një prapaskenë një as nën mëngë që nuk është shumë i mirë. Por një punë e re i pret gjithsesi.

Binjakët- 5 yje, sepse në fund të javës nga data 27-28 Marsi në Binjak bën një lidhje të bukur me Saturnin në ujor dhe binjakët do e shfrytëzojnë për të rehabilituar planet dhe projektet e tyre ligjore, studimet dhe një projekt shumë ambicioz.

Gaforrja – 3 yje, janë një nga shenjat kardinale që do merren shumë me shtëpinë me pasuritë e patundshme, ndryshime shtëpie rregullime debate, hapje e mbyllje shumë lëvizje aty, gjithë ky lëmsh lëvizjesh mund të humbasin energji.

Luani- 4 yje, janë shumë mirë në të gjitha aspektet, por është një çështje ekonomike që shkon e vjen e nesër i mbërthen. Nesër o zgjidhet ajo, ose siç ka thënë Napoloni ajo që nuk zgjidhet pritet.

Virgjëresha– 3 yje, megjithëse nesër kanë përqafimin e madh, por do kenë një debat ekonomik me këtë hënën e re në Peshore dhe ky debat ekonomik do duket në fund të javës, pikërisht me atë kundërshtimin Diell në Peshore.

Peshorja– 5 yje, Afërdita futet në Peshore në fund të javës kështu që dashuria dhe shumë gjëra të bukura do ndodhin në jetën tonë, sepse peshorja ka të bëjë me stilin me sharmin me edukatën, me diplomacinë, kështu që diplomacia do filloj të mbizotëroj, por sot kemi hënë e re. Në dashuri kanë një tradhti, por nuk do jetë diçka e keqe, sepse tashmë do e kenë kaluar.

Akrepi– 3 yje, Mërkuri i kundërt takohet me Afërditën në Virgjëreshë, një plan projekt i kaluar kthehet në çështjet sociale, miqësitë, ose qëllimet e tyre, por të shikojmë ky përqafim sa i ngrohtë do jetë edhe për akrepët.

Shigjetari – 4 yje, hëna e re në peshore është shumë e mirë  për shigjetarët. Do kenë një lajm të ri në lidhje me punën dhe karrierën,  i cili mund ti kushtëzojë, diku mund të ndërpritet një punë po diku mund të rregullohet shumë fuqishëm.

Bricjapi – 2 yje, sepse Bricjapi duhet të fitojë.  Hëna e re i jep një fuqizim, por duhet të kenë kujdes nga njohjet e reja nga ndryshimet e punëve në këtë kohë sepse Mërkuri është i kundërt.

Ujori– 5 yje, Peshorja na jep  më shumë optimizëm. Ujori lidhet bukur me peshoren. Hëna e re sot në peshore tregon projekte të reja, udhëtime, dashuri të reja. Afërdita në Peshore në fund të javës do i japi shumë avantazhe  ujorëve

Peshqit– 1 yll, hëna e re është në një pozicion  jo të mirë për peshqit, në shtëpinë e 8 të tyre, ka të bëjë me çështje ekonomike. Do ketë një ngatërresë të madhe./tvklan.al

meri shehu parashikimi i horoskopit

Sondazh

Poll

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve

“Rama ik” thirrje ne Rogozhine

Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

VIDEO/ Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!