LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Si do ndikojë Hëna e re sot? Meri Shehu: Fillimi i ri nuk mund të ndalet, ja 4 shenjat që duhet të kenë kujdes

10 Qershor 2021, 13:34 Nga DOSJA
Si do ndikojë Hëna e re sot? Meri Shehu: Fillimi i ri nuk mund të

Dashi
Endrrat bien ndesh me lajmet egzistuese qe do merrni sot. Nje fillim i ri nje udhetim apo nje takim do jete me shume anekse por do zbardhet.

Demi
Shume prapaskena ne lidhje me ceshtjet ekonomike dhe situatat ne marredhenie me njerzit qe ju mbeshtesin. Duhet te kuptoni ke keni mik apo armik pasi kjo do ju kushtoj shtrenjte.

Binjaket
Jeni ne nje ngerc personal apo planifikimesh. Eshte bere nje nyje para jush te cilen mund ta zbardh nje ide e re. Por zhgenjimi mbetet si opsion ne lidhje me karrieren dhe jeten personale.

Gaforrja
Aq shume labirinthe dhe kontakte do keni ne fshehtesi sa do humbni ne disa raste vetkoshiencen tuaj. Probleme me punen dhe shendetin. Por do gjendet nje zgjidhje.

Luani
Duhet te beni marreveshje dhe me vete Djallin qe te nxirrni nje pune ne drite se aq te komplokuara do jene situatat sidomos ato ekonomiket. Por edhe nje lidhje e re personale do filloje.

Virgjeresha
Nese do keni pershtypjen se ura e puneve tuaja varet ne fije te perit apo eshte kthyer ne tunel me labirinthe nuk keni faj. Por hena e re do ju japi shprese.

Peshorja
Sot dita ju sjell nje mundesi te dilni nga marredhenie konfuze pune sapo te dilni nga nje rremuje ceshtjesh qe ju merr gjithe energjine. Po mos harroni se ngaterresat kane te bejne me vonesat dhe kundershtaret dhe ligjin apo me jashte.

Akrepi
Shume te detajuar ne fushen ekonomike apo shpirterore do ndjeheni ne diten e sotme. Mund te kuptoni ku ishte gunga e pazgjidhshme e problemeve tuaja ekonomike dhe erotike.

Shigjetari
Shume ulje ngritje ne marredheniet ne cift. Ky eshte monenti te sqaroni pozicionin tuaj apo te nderprisni kete gangrene ne marredhenie me partnerin apo bashkepunimet. Ju duhet te beni nje sakrifice. Ajo qe nuk sherohet duhet te pritet.

Bricjapi
Jeni ne nje dylyftim te ashper pune. Kujdesuni per punen tuaj dhe mos lejoni te ngrini mbi nje themel te shtrember apo nje toke gunge te pasheshuar.

Ujori
Jeta ju therret po nuk e degjoni nga kufjet apo nga dikush qe ju ka shurdhuar degjinin nder vite. Po nuk u zgjuat do mbeteni ne veshtiresi ne jeten personale dhe ne projekte.

Peshqit
Ju ndikon shume hene e re ne binjak sidomos ne familje. Sherre, kontradita, probleme te pazgjidhura te cilat duhet te mbarojne. Nje femer e afert ka probleme.

Iftar dhe politikë, a u prek Muaji i Ramazanit nga politikanët?

View Results

horoskopi horoskopi meri shehu parashikimi i meri shehut meri shehu parashikimi i meri shehut

Sondazh

Poll

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren