LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Kujdes me shëndetin! Meri Shehu paralajmëron: RIKTHEHEN problemet e së shkuarës

14 Janar 2022, 13:41 Nga DOSJA
Kujdes me shëndetin! Meri Shehu paralajmëron: RIKTHEHEN problemet e

Dashi
Sot Merkuri i kundert ne Ujor ju zhvendos ne nje pozicion ku do rishikoni me mire qellimet dhe mardheniet ne shoqeri. Disa sqarime ne aspektin erotik fillojne dhe marrin me shume rendesi.

Demi
Rikthehen pengesat dhe veshtiresite ne lidhje me punen dhe karrieren. Do anulohet nje vendim qe ju te merni nje pozicion pune te rendesisshem.

Binjaket
Ligjerisht do keni probleme dhe ngateresa. Nje ceshtje ekonomike mund te kthehet ne nje ngaterrese te papritur per ju. Nje takim apo sqarim ne jeten erotike do behet pothuaj i pamundur dhe shume i ngaterruar.

Gaforrja
Rikthehen problemet jo vetem ne marredhniet e rendesishme qe keni por edhe ne ceshtjet ekonomike. Shume anulime, ngaterresa dhe kthime mbrapa do ndodhin ne kete periudhe.

Luani
Paqartesi ne cift dhe ngaterresa ne lidhje me punen dhe bashkepuntoret. Kujdes nga ceshtjet ekonomike te vonuara ne lidhje me punen. Kujdes shendetin.

Virgjeresha
Nje rivleresim i kushteve te punes do beje qe te doni disa regullime te rendesishme qe nuk kane ndodhur. Kujdes nga ngaterresat dhe debatete me ata qe punoni. Ne dashuri ka pak ngadalesi.

Peshorja
Nje projekt juaji do kthehet per t’u analizuar dhe rregulluar akoma me shume. Nje mesazh qe keni dhene apo do jepni dhe nje pergjigje qe prisni do vonoj dhe nuk do jete e pranueshme per ju.

Akrepi
Ceshtje familjare kthehen per regullim. Nje ceshtje shtepie apo riorganizimi ne lidhje me nje ndryshim apo nje zhvendosje do dale si prioritet. Njerez te dashur nga e kaluara ju rikthehen.

Shigjetari
Nje bllokim ekonomik apo ngadalesim ju kthehet ne bllokim idesh dhe paqartesi ne lidhje me planet dhe qellimet. Ju duket sikur disa projekte do kthehen mbrapsht ose do rregullohen nje here e mire.

Bricjapi
Duhet te mendoheni mire para se te merrni nje vendim ne jeten personale pasi Aferdita e kundert ne shenjen tuaj nuk toleron gabime dhe nxitime. Kujdes ne ceshtjet ekonomike.

Ujori
Te gjitha jane mbledhur bashke. Si nje ceshtje personale qe duket pa zhvillim dhe nuk sjell as clirimin tuaj shpirteror dhe ekonomik ashtu edhe nje pengese qe duhet ta zgjidhni ne vendimet personale.

Peshqit
Per ju kthimi i Merkurit te kundert ne Ujor ju rikthen friken dhe pasigurite ne lidhje me punen apo gabimet qe mund te keni bere me disa levizje apo paqartesi ne kryerjen e disa levizjeve. Kujdes me shendetin, rikthehen probleme nga e kaluara.

(a.b)/dosja.al

Ndihmës-Sekretarja e Shtetit takoi Alibeajn, ndërsa Paloka deklaroi se ka firmosur peticionin kundër ambasadores Kim. Çfarë do të thotë kjo për PD?

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi meri shehu horoskopi meri shehu

Sondazh

Poll

Pamjet nga operacioni 'Kutia e Pandorës', kokaina e ndarë në 1100 doza gati për shitje

Pamjet nga operacioni 'Kutia e Pandorës', kokaina e ndarë në 1100 doza gati për shitje

Merr flakë banesa në Tiranë

Operacioni 'Fijet' në Durrës, shkon në 7 numri i kamerave të çmontuara

'Fijet'/ Hiqen 23 kamera të tjera në Korçë, Vlorë dhe Durrës, 13 nën hetim

Deputeti i PS kapet duke shtypur butonin “pro” edhe për kolegen e tij

VIDEO- Deputetët e PD-së i bien bilbilave në seancë

Nallbati: Na përjashtoni të gjithëve dhe vazhdoni! Jeni turpi i këtij vendi

"Jemi tek pazari i gjësë"/ Vasili ngre tonet në Kuvend, Nikolla i mbyll mikrofonin, deputeti:Turp

"Mos e fshini Ramën, po vrisni demokracinë"/ Bardhi kërkon llogari në Kuvend për dosjen McGonigal

Boçi kërkon Ramën: Autori i krimit të vijë këtu, ka korruptuar Parlamentin!

Operacioni 'Fijet'/ Zbulohen kamerat e sigurisë në lagjet e Dibrës, Shkodrës dhe Lezhës

Me armë zjarri e kokainë në makinë, arrestohen dy personat që lëviznin në ish-Bllok

Celibashi: U kap në veprintari politike. Përfaqësuesi: Sako e publikoi në profilin personal

Berisha rrezikon të mos regjistrohet në zgjedhje, Celibashi: KQZ njeh vetëm një PD

Harta e Re Gjyqësore, Llagami: Ky proces na mori 3 vite, ishim në një rrugë pa kthim

'Fijet' në Tiranë, çmontohen 155 kamera të tjera sigurie, 44 persona nën hetim

Sekuetrohen 9 mln lekë në Lushnje, arrestohet shitësi i kokainës, 10 konsumuesit nën hetim

Operacioni 'Fijet', hiqen 37 kamera sigurie në Elbasan

Kontrabandë celularësh, arrestohen 4 persona në Tiranë, sekuestrohen 763 telefona

Operacioni "Fijet", çmontohen 155 kamera sigurie në Tiranë, 37 persona nën hetim

Përfshihet nga flakët apartamenti në Vlorë, shkak dyshohet shkëndija elektrike

"Big Brother" vazhdon në Korçë/ Kapen nëntë kamera të vendosura nga grupet kriminale

Hiqej si punonjës i Forcave Speciale, arrestohet 40-vjeçari me armë në Tiranë

19 të arrestuar nga 'Rrugorja', drejtonin makinën në gjendje të dehur

"Saga Big Brother vazhdon"/ Çmontohen 20 kamera të vendosura në Fier dhe Lushnje

Skafi me turistë pëson avari, bllokohet në det, policia e nxjerr në breg, momenti i shpëtimit

Drift si i 'çmendur' në rrugët e Vlorës, gjobitet me 750 mijë lekë i riu në Vlorë, i hiqet patenta

35-vjeçari përplas të miturën me makinë dhe arratiset, momenti kur kalimtarët rrethojnë të voglën

'Big Brother' në Shqipëri, zbulohen 3 kamera sigurie në lagjet e Memaliajt dhe 1 në Burrel

Hiqen 39 kamera në Korçë dhe Pogradec

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parking, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parkingun e kullës, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Zjarri nisi nga parkingu, dalin pamjet nga djegia e kullës 41-katëshe, zona e mbuluar nga tymi

Momenti i arrestimit të Xhevit Sinanit, vrau gruan e vëllain e tij në Gramsh

Vodhën 8 dyqane dhe banesa, në pranga 16-vjeçari, në kërkim shoku i tij

ME VIDEO- Zbulohen 47 kamera sigurie në Durrës, Shijak dhe Krujë

Nxirrnin inerte pa asnjë dokument, arrestohet administratori i një guroreje në Krujë

Aksioni në Vlorë, policia çmonton 16 kamera sigurie të vendosura nga grupet kriminale

"Meta e ka djalë halle", Kryemadhi flet për Dorian Duçkën: Sa ishte te ne qe në rregull

Me dosje në duar, Shkëlzen Berisha mbërrin në SPAK

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht

Rama: Drejtësia amerikane foli, unë jam ulur në Strasburg me njerëz non-grata

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht për marrëdhënien

Rama: Nezajn e njoha përmes agjentit të FBI-së. Duçka ka punuar pa pagesë për mua

Rama pranon takimet me ish-agjentin e FBI: Ndodhën! Po keqlexohen hetimet për të sfumuar 21 janarin

Dosja e FBI/ Rama: Drejtësia amerikane nuk flet për vrasje nga pakujdesia kur urdhrat i jep shteti!

VIDEO-ja që përgënjeshtron Ramën, në shtator e konsideronte mik ish-agjentin e FBI, sot e tërhoqi

Gjenden 38 kamera të tjera në qytetin e Shkodrës

“Manipulimi”/ Iu prezantua si avokat dhe i mori 1.2 mln lekë një gruaje, arrestohet 54-vjeçari

Aksident tragjik në Fushë Kuqe, përplasen dy makina me njëra-tjetrën, ndërron jetë në vend 2-vjeçari