LIVE UPDATES
Art&Argëtim

“Një vrimë e zezë ju thith të gjithë paratë…”/ Meri Shehu paralajmëron këto shenja horoskopi: Largimin e keni të

16 Prill 2021, 13:41 Nga DOSJA
“Një vrimë e zezë ju thith të gjithë

Dashi
Ne fushen e karrieres keni rrezikun me te madh ne diten e sotme. Duket sikur rruga juaj eshte shtruar bukur por duhet shume kujdes qe te ecin planet perpara. Nje person i fuqishem ju del pengese.

Demi
Eja mbidhuni ketu do jete motoja per ju ne diten e sotme pasi keshtu do ndjeheni te sigurt. Po kjo eshte thike me dy presa pasi rrugen e gjate per zhvillim apo per largim diku me mire e keni pothuaj te bllokuar sot nga plutoni.

Binjaket
Nje fobi e brendshme qe vjen si traume nga e kaluara apo nje dobesi shpirterore mund t’ju bllokoj ne diten e sotme dhe te mos dilni dot nga kjo gracke.

Gaforrja
Jeni pikerisht ose perball humbjes ose perball nje mundesie te re. Por gjithsesi Plutoni perball jush nuk fal disa marredhenie jo forte te mira apo bashkepunime. Keni nje humbje ne nje marredhenie te rendesishme edhe personale.

Luani
Jeni ne nje dite ku mundesite shkelqejne per ju. Kujdes vetem shendetin dhe nje pengese ne pune nga dikush qe ka pushtet te fshehur por qe mund tju rrezoj edhe juve.

Virgjeresha
Per ju mjafton sot te prekni mundesine e apsolutes ne ndjenje dhe kjo do ju mjaftoj per te mos pare rreth e rrotull mundesite e tjera ne karriere dhe jete sociale. Dikush ne jeten personale ju thith gjithe energjine dhe vemendjen.

Peshorja
Per ju dita eshte shume krijuese gati ne perfeksion dhe mundesite per te ngritur nje bote te re jane aty Ajo qe ju pengon do jete trashegimia gjenetike e cila mund te perkthehet ne fobi apo mosbesim

Akrepi
Plutoni nga Bricjapi eshte i jaujai kritizer ne diten e sotme dhe do perpiqeni te mos lejoni asnje miush te kaloj nen hunden tuaj dhe jo aq me teper ndonje elefant

Shigjetari
Nje ceshtje ekonomike qe duket si nje vrime e zeze qe ju thith te gjithe te ardhurat apo sado te merrni nuk mjaftohet eshte kthyer ne nje burim stresi. Por sot ka nje mundesi shpetimi ne bashkepunim me nje dash apo Ujor.

Bricjapi
Cdo gje qe te behet nuk ju lejon te shifni nga dritarja por mbeteni si ne nje krridor te erret me preteksin e nje mbrojtjeje. Kjo dite duhet t’ju beje te hapni dyert.

Ujori
Nje dite vertet energjike per shenjen tuaj dhe teper e rendesishme edhe per planet tuaja. Do takoni nje person qe mund te quhet takim i fatit pasi do keni shume kimi dhe bashkepunim. Disa ujor do mbeten te lidhur ne nje lidhje qe i ka bllokuar shume kohe.

Peshqit
Duhet te mendoni te beni nje ndryshim ne planet tuaja kryesore pasi dikush qe ju mbeshtet me potence nuk do jete me kriter sigurie per ju por edhe mund tju pengoj.

Rama është propozuar për president nga disa deputetë socialiste, mendoni se:

View Results

horoskopi horoskopi meri shehu parashikimi i horoskopit meri shehu parashikimi i horoskopit

Sondazh

Poll
Art&Argëtim 16 Prill 2021, 10:39

7 fjalimet me të këqija të mbajtura në Oscar

SHBA- Nata e ndarjes së çmimeve Oscar shoqërohet ndër të tjera me shumë batuta dhe të qeshura. Një moment kulminant i mbrëmjes është dhe ai i fjalimit pa...

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni