LIVE UPDATES

japoni

Ekonomi 28 Tetor 2023, 07:45 I.A

Si Azia po rishpik modelin e saj ekonomik

Foto Ilustruese JAPONI- Shtatëqind vite më parë, rrugët e tregtisë detare që shtriheshin nga brigjet e Japonisë deri n&e...

Bota 31 Tetor 2019, 12:47

JAPONI- Mediat e huaja kanë raportuar se është djegur “Notre Dame-i” japonez. Flakët kanë përfshirë fuqishëm kështjellën historike Shuri, duke e shkatërruar plo...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV