LIVE UPDATES

agron tufa

Aktualitet 11 Dhjetor 2019, 15:30

TIRANË- Shkrimtari Visar Zhiti i dërgon një letër publike shkrimtarit Agron Tufa ku ndan me të zhgënjimin për largimin e Tufës nga Shqipëria. Në një shkrim...

Aktualitet 1 Maj 2019, 12:51

TIRANË- Drejtori i Institutit të krimeve të Komunizmit Agron Tufa, ka reaguar në rrjetet sociale, ku ka sqaruar akuzat dhe ofendimet që i janë bërë prej de...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV