LIVE UPDATES

besfort lamallari

Politike 24 Prill 2020, 16:05

SHKODËR– Zv. ministri i Brendshëm Besfort Lamallari, tashmë i deleguar si prefekt në Shkodër për të përballuar situatën e koronavirusit ka marrë vend...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV