LIVE UPDATES

berat

Aktualitet 3 Gusht 2021, 19:47

Sherr në Berat, plagoset 42-vjeçari

BERAT– Një 42-vjeçar me inicialet G.K., është plagosur me thikë dhe ka përfunduar në spital. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në qytetin e Beratit mbr...

Aktualitet 16 Korrik 2021, 18:16

BERAT– Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Berat-Dimal. Dy automjete, të cilat ishin duke udhëtuar në drejtime të kundërta janë përpl...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV