LIVE UPDATES

turqi

Bota 18 Shkurt 2023, 20:59 k.m.

Tërmet 5.2 Rihter në Turqinë Qendrore

Foto ilustruese GREQI- Një tërmet 5.2 Rihter ka ndodhur në Turqinë Qendrore. Epiqendra e tërmetit ndodhet 54 kilometra në jug...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV