LIVE UPDATES

miroslav laj?ák

Bota 25 Qershor 2021, 14:11

BRUKSEL- I dërguari i BE-së për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak është takuar ditën e sotme me Sekretarin e Përgjithshëm të OKB-së, Antonio Guterre...

Bota 3 Qershor 2021, 17:22

SERBI- Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç është shprehur optimist për dialogun Kosovë-Serbi. Në një postim në Instagram, pas takimit me të dër...

Bota 13 Janar 2021, 13:38

KOSOVË-I dërguari special i Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav  Lajçak ka folur në lidhje me vazhdimin e bisedimeve mes dy vende...

Bota 20 Nëntor 2020, 17:27

KOSOVË-I dërguari i posaçëm i Bashkimit Evropian , Miroslav Lajçak është shprehur se shpreson se do të ketë bashkëpunim më të mirë mes Brukse...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV