LIVE UPDATES

amber heard

Art&Argëtim 25 Prill 2022, 07:41

VIDEO/ Avokatja e Heard, fanse e aktorit Johny Depp

SHBA– Avokatja e Amber Heard, Elaine Bredehoft me anë të disa pamjeve në një video në Tik Tok duket se është fanse e aktorit Johny Depp. Kjo një shënjë që...

Art&Argëtim 28 Prill 2020, 07:46

SHBA– Një telefonatë anonime drejtuar 911-ës natën që Johnny Deep dhe Amber Heard patën ‘luftën’ që i dha fund martesës së tyre 18 mujore, është botuar për herë...

Art&Argëtim 9 Prill 2020, 13:27

SHBA– Divorci i shëmtuar i Johnny Depp dhe Amber Heard tashmë është zhvendosur në padi. Informacione të reja po zbulohen mbi grindjet e vazhdueshme të ish-&cced...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV