LIVE UPDATES
Art&Argëtim

"Seks dhe Alkool"/ Zbulohen festat sekrete të seksit nga Amber Heard me miliarderët e botës

Sipas thashethemeve, miliarderët të cilët janë ndër meshkujt më të fuqishëm në botë kanë bërë festa private seksuale me Amber Heard.

5 Gusht 2022, 13:57 Nga s.s
"Seks dhe Alkool"/ Zbulohen festat sekrete të seksit nga Amber
Amber Heard

SHBA- Kjo është ndoshta një nga historitë më tronditëse të Amber Heard që ka dalë pas gjyqit kundër Johnny Depp. Sipas thashethemeve, miliarderët të cilët janë ndër meshkujt më të fuqishëm në botë kanë pasur festa private seksuale me Amber Heard. Jessica Reed Kraus, e cila ka kryer kërkime të thella në të kaluarën e Amber Heard, e zbuloi këtë, dhe është interesante dhe tronditëse të lexosh. Raporti detajon festat seksuale në të cilat Amber Heard mori pjesë me disa nga burrat më të pasur në botë dhe miliarderë. Duket sikur është marrë direkt nga filmi Eyes Wide Shut, raporton Marca.com

Raporti pretendon se Amber Heard jo vetëm që mori pjesë në këto festa, por gjithashtu u shoqërua me disa grupe femrash të cilat ishin çdo natë në këto lloj festash. Thuhet se burrat i janë përulur asaj teksa ajo ishte e ulur në një fron. Sipas raportit, "kapitalistët, themeluesit, drejtuesit kryesorë dhe sipërmarrësit e ardhshëm mblidhen afërsisht një herë në muaj për mbrëmje “të egra” me pije alkolike, seks dhe sasi të bollshme të MDMA". Imazhet e Amber Heard nga disa prej këtyre ngjarjeve private u përfshinë gjithashtu në raport.

"Një tufë vajzash të reja të nxehta, të fërkuara mbi njëra-tjetrën me veshje lëkure të stilit satanik në skenë, Amber në një karrige si froni në qendër. Këmbët e shtrira, duke kryer akte seksuale për një dhomë plot me burra”, thuhet në raport. Amber Heard dyshohet se rekrutonte gra queer për të tërhequr njerëz në festat e saj. "Të gjithë e dinin se vajzat ishin atje për t'u punësuar. Për të argëtuar miliarderët e paaftë shoqërore", shtoi burimi.

"Seks dhe Alkool"/ Zbulohen festat sekrete të seksit nga Amber
Festa e Amber Heard me femra gjysëm të zhveshura

Sipas artikullit, Heard dhe Mush janë të lidhur me njëri-tjetrin që nga viti 2011. U bë e ditur se Mush dhe ish-bashkëshortja e saj do të organizonin evente në shtëpinë e tyre në Beverly Hills. Më pas, sipas artikullit, u pretendua se Amber fitoi shpejt favorin e grupit sepse "ajo kishte një aftësi për t'u tërhequr nga aktoret e tjera të reja, zakonisht homoseksualë, që luftonin për të punuar si shoqëruese dhe për të bërë paraqitje ose për të performuar në këto ngjarje për Musk dhe miqtë e tij të teknologjisë”. Ish-i i Amber Heard, Tasha Van Ree, thuhet se ka marrë pjesë në një nga këto festa seksuale, edhe modelja Cara Delevingne.

amber heard

Sondazh

Poll

“Më hodhe në ujë”, policia e gjobiti dhe i bllokoi skafin, momenti kur efektivët rrisin shpejtësinë

“Më hodhe në ujë”, policia e gjobiti dhe i bllokoi skafin, momenti kur efektivët rrisin shpejtësinë

Fluksi në pikat e kalimit kufitar, reagon Policia: Rreth 90 mijë shtetas hynë në vend gjatë 24 orëve

MEGAAKSIONI! Policia operacion antidrogë në Shkodër, Lezhë, Kukës, Krujë, Gjirokastër dhe Dibër

Kakavijë/ Radhë kilometrike për të hyrë në Shqipëri

'O Like, dua t'ja fus njërit, ndihmoje vëllain'/ Gjergj Luca përfshihet në përplasjen PS-PL

Kakavijë/ Radhë kilometrike për të hyrë në Shqipëri, shkak mungesa e sporteleve në palën greke

Aksidentohet traileri me grurë, drithi derdhet në “Tiranë-Durrës”

Meta paralajmëroi qeveri teknike, Berisha zbulon çfarë do ndodhë: Duhen referendumet

Zgjedhjet lokale, Berisha: Do kemi siglën tonë, Rama e ka humbur pak, e di ai se...

Breshëri dhe stuhia bllokuan rrugët e Tiranës, zonat më problematike

Stuhi në Tiranë, shi i rrëmbyer, nis edhe breshëri

"Lustracioni" i Ramës, Berisha: Ai e ankimoi në GJK në 2008, u rrëzua në mënyrë të padrejtë

Stuhi në Tiranë, shi i rrëmbyer, nis edhe breshëri

Në zgjedhjet lokale me61 kandidatë apo do ndahen zonat me Partinë e Lirisë? Ja si përgjigjet Berisha

Aksi Qukës-Qafe Pllocë, Berisha: Ka kaluar çdo afat kohor

DËSHTOI PLANI! Tentoi të arratisej në Greqi, arrestohet autori i vrasjes së Luan Hushit

Sekuestrohen 3 mina me telekomandë në Korçë, vihet në pranga 35-vjeçari nga Lezha

E frikshme në Vlorë, burri gjuan me kallash në prani të fëmijëve pas sherrit me gruan

U plagos për disa ullinj, vdes 55-vjeçari tek Trauma, nuk i mbijetoi dot plumbave

Policia aksion në call Centre

Zjarr në Berat, rrufeja godet shtyllën e tensionit, banorët mbeten pa energji elektrike

I këputi varësen nga qafa qytetares në Golem, arrestohet gjysmë i zhveshur 30-vjeçari

Zjarr në qendren e përpunimit të plehrave në Gjirokastër, policia nuk lejon gazetarët: Mos filmoni

Bllokimi i mjeteve lundruese pas tragjedisë në Himarë, protestë para Policisë së Shtetit

Inceneratorët, PL paraqet fakte të reja: Qeveria ka lënë peng në banka pronat publike

Banda e “skifterëve” i vë armën në kokë 23-vjeçarit për t’i grabitur paratë dhe biçikletën

Zjarr në“Malin e Bardhë”,banorët nisin aksionin para zjarrfikësve,shuajnë flakët me mjete rrethanore

Digjen pyjet në Mat! Aktivizohet një tjetër vatër zjarri, në Ulëz dhe Baz

Rreth 1 ton drogë në tre skafe, ja SKEMA që përdorën trafikantët për të 'mashtruar' radarët

Megaoperacioni antidrogë në Vlorë, policia jep detaje: U kap në ujërat italiane, kapëm 992kg kanabis

Turizmi në Shqipëri, Berisha konferencë urgjente: Kam 2 propozime, fokus tek transporti

E RËNDË! Përplasen dy makina pranë Kallmetit, 7 të plagosur, mes tyre dhe fëmijë

Tragjedia e Himarës, Policia aksion në bregdet, në 'shënjestër' dhjetëra 'Jet ski', gomone dhe skafe

Përfshihet nga flakët “Golfi” tek “Zogu i Zi”, shkak problemet teknike

Kulla e vrojtimit bosh...në Potam mungon roja bregdetare, pushuesit në mëshirë të fatit

Dita e tretë e protestave në Vlorë/ Pronarët e skafeve dhe gomoneve: Na lini të lundrojmë

8 kg kanabis, në makinë iu gjet edhe një kallashnikov! Arrestohen 3 të rinj në Tropojë

Bllokohen dy turistë gjermanë në Tropojë, përfundojnë në spital

Aktivizohet një vatër zjarri në Sarandë, digjet ullishtja

Sali Berisha: Ilir Meta është opozitar i vërtetë, do të bashkërendojmë aksionin

Çuçi pranon shoqatën e velierave: E kam krijuar me miq pasionantë, s'kam biznes

Bosh plazhi i Livadhit në Himarë, sezoni i verës dështim në Shqipëri

PARALAJMËRIMI/ Berisha-Ramës: Bëj ç’të duash, e ke kohën e numëruar!

Afera e Portit të Durrësit/ Berisha: Mos bini pre, mos blini apartamente

Tragjedia në Himarë/ Berisha: Janë zhdukur kamerat që kanë filmuar skenën e aksidentit

Meta: Do vendosë sovrani, do shikoni pastaj politikanët do bëjnë më si të fortë?

Meta i bën premtimin Ramës: Do përfundosh nën këmbët e popullit të lirisë!

Meta i del në krah Berishës: PD është një dhe vetëm një, koha e përgjumjes ka mbaruar

Begaj s'ka reaguar për tragjedinë e Himarës/ Meta: Nuk është etike ta komentoj, Çuçi të ketë turp

Ilir Meta: Iniciative ligjore në Kuvend për të garantuar indeksimin e pagave