LIVE UPDATES

koronavirusi ne itali

Bota 20 Mars 2021, 12:28

ITALI– Qeveria italiane ka aprovuar një paketë ekonomike prej 32 miliardë euro në mbështetje të ekonomisë së vendit dhe popullsisë në vështirësi serioze p...

Bota 4 Shkurt 2021, 19:19

ITALI- Italia është një ndër vendet më të goditura nga koronavirusi, ku ndryshe është quajtuar edhe si epiqendra e Covid-19 në Europë.Në 24 orët e fundit në të ...

Bota 21 Gusht 2020, 19:25

ITALI–  Në një kohë që bota po përballet me një situatë shumë të vështirë të pandemisë së koronavirusit, shumë shtete kanë vendosur rregulla të forta sa i përke...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV