LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Nuk jeni në humor për lojëra, shenja që duhet të dëgjojë pikëpamjet e të tjerëve, horoskopi ditor

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit për ditën e sotme, 6 shtator 2022

6 Shtator 2022, 07:00 Nga A.B
Nuk jeni në humor për lojëra, shenja që duhet të
Horoskopi

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Një detyrë e veçantë mund t’ju largojë nga zona juaj e rehatisë. Mund të keni një shans për të marrë partnerin me vete. Mund ta përzieni punën me argëtimin së bashku.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Dikush do të pranojë se jeni shoku më i sinqertë dhe më besnik që ka pasur ndonjëherë. Kjo nuk duhet t’ju habisë pasi ju keni qenë gjithmonë aty për t’i ndihmuar ata të lehtësojnë ngarkesën e tyre.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Nuk po e ndihmoni partnerin që t’ju kuptojë duke i mbajtur mendimet tuaja brenda. Pranoni se duhet të filloni të flisni për gjërat që kanë vërtet rëndësi. Jeni të prirur të refuzoni një ftesë sociale.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Nuk do të gjeni lumturinë e vërtetë duke qëndruar në një punë që nuk jep kënaqësi të vërtetë përveç të ardhurave për të paguar faturat e përditshme. Nuk do të jeni kurrë të kënaqur në një marrëdhënie ku nuk ka dhënie e marrje.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Dikujt i duket zbavitëse t’ju ngacmojë. Ju nuk jeni në humor për të luajtur lojëra. Kështu që nuk do të kaloni shumë kohë me ta.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Keni nevojë për miratimin e partnerit për planet që po bëni dhe që do të ndikojnë në situatën tuaj të përbashkët. Në mënyrë që t’i kapërceni ato, mund t’ju duhet të jeni tepër të dashur dhe të vëmendshëm.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Njerëzit do t’ju dëgjojnë. Po debatohen tema të diskutueshme dhe megjithëse hezitoni të shprehni mendimet tuaja, ju duhet të dëgjoni pikëpamjet e të tjerëve.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Duhet të merren vendime të rëndësishme. Për disa nga këto mund t’ju duhet të mbështeteni në intuitën tuaj. Ka çështje specifike për të cilat nuk ju është thënë dhe nuk do t’i mësoni ende për disa kohë.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Është e rëndësishme që të gjeni mënyra për t’u çlodhur herë pas here. Ju i merrni seriozisht angazhimet e karrierës dhe ato sociale, por kjo nuk do të thotë që duhet ta merrni me vete punën në shtëpi, në mbrëmje.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Një fushatë në të cilën keni qenë të përfshirë do të ketë një mbështetje të fuqishme. Tani që po merrni rezultate, mund të ndiheni gati të tërhiqeni për të marrë një rol më pak të spikatur.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Keni ende shumë për të mësuar rreth një teme në të cilën ka përvojë një mik apo koleg. Do t’u japë atyre shumë kënaqësi të ndajnë njohuritë e tyre me ju.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Jeni të motivuar për të vazhduar. Ju po shkoni drejt një qëllimi të veçantë dhe po shikoni edhe përtej këtij, pasi rreth jush ka emocione që nuk mund t`i shpërfillni.

horoskopi ditor horoskopi

Sondazh

Poll

Dosja Sot date 25 mars

Dosja Sot date 25 mars

Dosja Sot Date 24 mars

Ndiqte ambulancën që ishte në shërbim emergjence, gjobitet me 300 mijë lekë drejtuesi i mjetit

Skandal në Ali Dem", administratori vendos çip në pallat, banorët ngelin jashtë, mbërrin policia

Dosja Sot date 23 mars

Kryeministri Rama takohet me Rishi Sunak në Londër

Dosja Sot Date 22 mars

"Maskat" aksion në Tiranë, prangosën 20 'korrierë' të grupeve kriminale

Dosja Sot Date 21 mars

'Ka ra zjarr në Surrel!'/ Braçe "tremb" socialistët me LAJMIN E FUNDIT, Qefalia më i shqetësuari

Dosja Sot Date 20 Mars

Berisha i bën thirrje punonjësve të administratës të mos bëhen pjesë e krimit elektoral.

Dosja Sot Date 18 Mars

Burgosja e nënës lehonë/Flet Diana Bahçja: Qaja ditë e natë, por nuk donin t’ia dinin

Qarkullonte me 305 km/h, Cllevio Serbiano e filmonte, shoqërohet në Polici Aleks Vishaj

Dosja Sot Date 17 Mars

U fut në burg 8 ditë pasi lindi, Diana Bahçja: Nuk më lanë të takoja beben

'Shtëpi bari' brenda ish-tuneli të ushtrisë në Krujë, sekuestrohen 390 bimë cannabis sativa

Dosja Sot Date 16 Mars

Tërheqje apo pezullim? Si dredhoi Rama sy për sy me Borrel për 'pasaportat e arta'

Banorët e lagjes Demokracia ne Mamurras bllokojnë rrugën, Cara premtoi rehabilitim te rrugës ne...

Abuzimi me tenderin 3.2 mld lekë, BKH ‘zbarkon’ në zyrat e bashkisë së Bulqizës, sekuestron dosje

Dosja Sot Date 15 Mars

Këshilli i Legjislacionit mbyllet mes debateve, Bardhi ngrihet në këmbë: Shkelni kushtetutën e ikni

"Kryeministri i Shqipërisë si dhuratë e perëndisë", grupi polifonik i dedikon këngë Edi Ramës

Hidhet shorti, Koli Bele caktohet relatori për shqyrtimin e ankimimit të grupit të Alibeajt

Dosja sot Date 14 Mars

Shitësja në panair kërkon t’i dhurojë çantën bashkëshortes, Berisha refuzon: Sot vetëm blihet

Procedohen 70 drejtues mjetesh në 24 orët e fundit, u kapën me shpejtësi të lartë dhe duke bërë gara

Dosja sot Date 13 mars

Kapen 4 rumunë në Vlorë, po kalonin 260 kg kanabis me kamper në Greqi, 5 në kërkim

'Paç fatin e Lali Erit'- Kunjat e Ramës për Veliajn, teksa i dha shansin e tretë për Tiranën?

Rama: Në rrezik të madh tregu, sipërmarrësit të rrisin pagat

Meta pas takimit me Berishen : Aleancë e jashtëzakonshme, pas 15 majit fitojmë shumicën e bashkive

Masakra e Don Boskos, familja Paja hap dyert e mortit, zona me shiritin 'skenë krimi'

'Kasapanë' brenda lokalit! Atentat mafioz, vdes banakierja.5 të plagosur, mes tyre një fëmijë

Meta: Shkojnë për kontroll dhe kapin vibratorët e shokëve

Shirat përmbytin Lezhën, bllokohet qarkullimi, banorët mbyllen në shtëpia

Berisha per institucionet: Ska Klgj por KlgjS

Berisha: 'Alibasha dhe Brava' jane dy pengje te cilat nuk mund te kete asnje lloj negociate"

Kush do e drejtojë koalicionin me Metën? Berisha : S’ka asnjë diskutim! Padyshim që PD

Berisha; E dëgjuat Celibashin që tha në perceptimin tim është Berisha por Rama më thotë Ali-Basha.

Zgjedhjet e 14 majit, Meta: opozitaret bashke per ndryshim

Barrierat e shkatërruara nga përplasja, makina 'fluturoi' nga mbikalimi, ra mbi një tjetër mjet

Celibashi: Të drejtën e regjistrimit të Partisë Demokratike në zgjedhje e ka Lulzim Basha

Celibashi kthen mbrapsht kërkesën e autorizuar nga Basha, kreu i KQZ: Keni 48 orë kohë

Meta ZBARDH takimin me Yuri Kim: SHBA do një opozitë shumë të fuqishme

Vendimi i KQZ për PD, Meta: Çmenduritë e regjimit të Ramës i di çdo shqiptar

"PD kërkon shfuqizim të Bordit të Karburanteve"/ Sula dhe Çupi: Çmimi jashtë normave

Vendimi i gjykates per vulen e PD, Rama: Politikë e gërr-gërr-it