LIVE UPDATES

horoskopi

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

1 janar 2020/ Horoskopi parashikon gjëra konkrete, ja të BEKUARIT e Zodiakut që do të kenë shumë dashuri - Art&Argëtim
LIVE UPDATES
Art&Argëtim

1 janar 2020/ Horoskopi parashikon gjëra konkrete, ja të BEKUARIT e Zodiakut që do të kenë shumë dashuri

1 Janar 2020, 07:00 Nga DOSJA
1 janar 2020/ Horoskopi parashikon gjëra konkrete, ja të BEKUARIT e

Dashi

Dite shume e bukur dhe e mbushur me emocione pa mbarim kjo e sotmja për te dashuruarit. Edhe vete do e kuptoni se nuk mund te bëni dot pa njeri-tjetrin. Beqaret do vazhdojnë te njihen edhe me tepër me një person qe kane njohur para disa kohesh, por pa hedhur ende ndonjë hap konkret. Financat duhen pasur me ne vëmendje se kurrë me pare.

Demi

Ende nuk do vije pasioni i zjarrte ne jetën tuaj ne çift sot, por gjithsesi atmosfera do jete e ngrohte dhe mosmarrëveshje nuk do ketë. Beqaret do joshin pa fund çdo person qe do iu dale para dhe me siguri qe do ketë edhe nga ata qe do ju pëlqejnë pa mase. Situata financiare do konsolidohet tej mase. Kjo fale perkujdesit tuaj, por edhe fale ndihmës se disa familjareve.

Binjaket

Ndikimi i planetëve do jete mjaft pozitiv gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Do jeni me tolerante dhe me te hapur ta dëgjoni atë qe keni ne krah. Nëse vazhdoni kështu gjerat do ecin gjithnjë e me mire. Beqaret duhet te bëjnë kujdes me çdo gjest sot kur te ndodhen ne ambiente me persona te panjohur. Dikush do iu vere re çdo detaj. Financat do jene shume te mira.

Gaforrja

Jeta ne çift do jete si zakonisht sot. Mos kërkoni ne asnjë moment te impononi mendimin tuaj sepse situata mund t’iu dale menjëherë jashtë kontrollit. Beqaret do jene te paqëndrueshëm ne mendime dhe nganjëherë me shume impulsive sesa duhet. Nuk do ja arrijnë te ndryshojnë status. Financat do jene disi me te ekuilibruara megjithatë duhet pasur sërish kujdes.

Luani

Do jeni te dy ne humor gjate kësaj dite dhe klima ne çift do behet edhe me pasionante sesa ka qene. Kënaqësitë do jene te mëdha. Beqaret do jene te paqëndrueshmen ne mendime dhe nuk do përfitojnë aq sa duhet nga ftesat qe do iu bëhen. Ne planin financiar, një ndihme e familjareve, do ua ndryshoje menjëherë situatën. Përfitoni për te shlyer disa borxhe.

Virgjeresha

Dite goxha e ndërlikuar kjo e sotmja për personat qe janë ne një lidhje. Asgjë nuk do shkoje ashtu si ata e kishin menduar. Beqaret ka rrezik te dashurohen pas disa personave pa vlere dhe qe nuk mund t’iu sigurojnë asnjë te ardhme te qëndrueshme. Ne planin financiar gjendja do jete e paqëndrueshme duke qene se nuk do ndaleni se shpenzuari.

Peshorja

Mos u tregoni posesive sot ne jetën tuaj ne çift sepse partneri nuk do jete aspak i duruar dhe debatet do jene te zjarrta. E gjithë ajo qe keni ndërtuar deri me sot mund te shkatërrohet ne disa minuta. Beqaret qe ëndërrojnë te vendosin se shpejti një unaze ne gisht do jene me fat. Edhe gjendja financiare jo vetëm qe do stabilizohet, por mund te ketë edhe disa përmirësime.

Akrepi

Nëse tregoheni besnike dhe sa me te sinqerte me partnerin tuaj sot, marrëdhënia ne çift do ketë përmirësime. Mund te bëhen edhe propozime për t’i çuar gjerat me tej. Beqaret do kenë një dite intensive dhe te mbushur me emocione. Me buxhetin duhet te merreni me tepër nëse doni ta mbani te stabilizuar. Ne asnjë mënyrë mos e teproni me shpenzimet.

Shigjetari

Dita e sotme do jete me diell për çiftet. Do e harxhoni gjithë kohen e lire për te diskutuar me partnerin dhe për t’u dashuruar qetësisht. Beqaret do gjendjen përpara një zgjedhjeje te vështirë e cila mund t’ua ndryshoje tërësisht jetën. Gjendja e financave nuk do jete as e shkëlqyer, por as e keqe. Gjithsesi investimet duhet lënë për me vone.

Bricjapi

Do i lini pas mosmarrëveshjet dhe debatet qe keni pasur ne çift dhe do filloni te mendoni vetëm për te siguruar një te ardhme te ndritur. Yjet do jene ne anën tuaj. Beqaret do e kërkojnë shume larg dashurinë, pa e kuptuar se ai ndodhet shume me afër nga sa ata mendonin. Për financat do përkujdeseni mjaft. Situata do vije duke u përmirësuar.

Ujori

Çështjet e dashurisë do shkojnë me se miri gjate kësaj dite, si për ju qe jeni ne çift ashtu edhe për beqaret. Do jene planetët ata qe do mendojnë ne çdo moment t’iu kënaqin. Mundohuni ta shfrytëzoni çdo minute sikur te ishte e fundit. Financat do jene te mira vetëm nëse shpenzoni me kujdes dhe maturi. Po e tepruar do përballeni me probleme.

Peshqit

Priten ndryshime te rëndësishme sot ne jetën sentimentale te çifteve. Partneri do ju çoje neper vende mjaft romantike dhe mund t’iu beje propozime interesante. Beqaret nga ana tjetër duhet t’i mbajnë këmbët ne toke dhe nuk duhet te ëndërrojnë gjera te pamundura. Lëreni dashurinë te vije vete tek ju. Ne planin financiar do jeni te kujdesshëm dhe nuk do keni probleme. Marre nga Portalb

Tirana është boshatisur për ditët e pushimit. Cilën nga ritet e shenjta po ndiqni:

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi 1 janar 2020 horoskopi 1 janar 2020

Sondazh

Poll

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve

“Rama ik” thirrje ne Rogozhine

Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

VIDEO/ Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

Newsroom 8 | MJEKU: EDHE UNË BËRA THIRRJE TË FIKEJ TV

Newsroom 8 | FJONA ÇELA: MEDIAT OPOZITARE U DISKRIMINUAN