LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Në dashuri ka disa gjëra për të sqaruar sot! Shmangni xhelozitë e tepruara, horoskopi i së dielës

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit per diten e sotme 16 prill 2023.

16 Prill 2023, 07:06 Nga A.B

Në dashuri ka disa gjëra për të sqaruar sot! Shmangni

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Kjo nuk është dita ideale për ta jetuar dashurinë pa kujdes, por me kalimin e kohës do të arrini të kapërceni krizat e momentit. Në punë nisin projektet e reja që i keni të dashura. Do të dini se si t'i çoni përpara me entuziazëm, vendosmëri dhe siguri.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Ju ndiheni pak të humbur në frontin e dashurisë, por përpiquni të mos përfshiheni në ankth të tepërt për të ardhmen. Në punë ka pak kaos ndaj është më mirë të mbani këmbët në tokë dhe të mos e teproni.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Fillon një periudhë e mirë rikuperimi në dashuri dhe një rikuperim i mirë i forcës gjithashtu. Maji do të jetë një muaj i mirë nga të gjitha këndvështrimet. Përfitoni nga kjo dhe do të shihni se gjithçka është rregulluar, madje edhe më shpejt se sa pritej.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Në dashuri ndiheni veçanërisht të pasionuar dhe nëse jeni në çift për një kohë të gjatë, do të rikthehet një bashkëpunim i bukur në dashuri. Gjithçka do jetë më e lehtë në punë, sidomos në komunikimin me të tjerët.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Të dielen në dashuri ka disa gjëra për të sqaruar, ndaj bëni kujdes. Në punë po vijnë lajme që mund të ndryshojnë planet tuaja.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Filloni një periudhë më të mirë për dashurinë, jo më debate dhe grindje me partnerin. Në punë jeni pak të lodhur por ndoshta gjithçka varet nga fakti që nuk ndiheni të kënaqur dhe të vlerësuar.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Projektet e bukura vijnë në dashuri, veçanërisht për çiftet e qëndrueshme që mund të mendojnë për bashkëjetesën dhe martesat. Rruga tatëpjetë në punë. Ju mund të tregoni se nga çfarë jeni krijuar dhe të arrini gjëra të mëdha.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Të dielen në dashuri do të ishte më mirë të shmangni xhelozitë e zakonshme. Për sa i përket punës, megjithatë, përqendrohuni më shumë sepse kohët e fundit nuk keni qenë shumë të gatshëm të përveshni mëngët.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Në dashuri ndiheni pak konfuz, ndoshta u keni besuar njerëzve të gabuar. Kur vjen puna te puna, filloni të bëni zgjedhje në të cilat besoni vërtet. Harrojini sfidat, sepse ky nuk është momenti më i favorshëm.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Bëni kujdes në dashuri sepse dita e sotme është paksa konfuze dhe e çuditshme. Në punë gjithçka po shkon mirë ndaj vazhdoni me këtë ritëm. Ju keni atë që duhet për të arritur gjëra të mëdha. Provoni se do të jeni në gjendje ta meritoni këtë sukses.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Të dielen keni shumë nevojë për konfirmim në dashuri dhe hëna nuk do t'ju japë dorë nga ky këndvështrim. Një fazë rikuperimi fillon në punë, edhe nëse ka ende disa probleme për të zgjidhur.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Për të shijuar dashurinë do të duhet të prisni datën 20 të muajit. Ka shumë lajme në punë, ndaj shfrytëzoni sa më shumë çdo mundësi që ju shfaqet. Bëhuni gati nëse nuk doni të grindeni me ata që ju rrethojnë. Ose le t'ju kalojë ndonjë koleg që do të bëjë gjithçka për të hedhur një çelës në punët tuaja.

horoskopi ditor

Sondazh

Poll

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni