LIVE UPDATES
Art&Argëtim

VIDEO- "Piranja kafshon" Devis Xherahun, këngëtari nën akuzë për tradhti dhe natë të zjarrtë

Shkak i tjetërsimit të këngëtarit korçar është bërë kjo fanse e zjarrtë, e cila beson se klipi më i ri i artistit, i quajtur "Ezmerka" i dedikohet asaj.

14 Prill 2023, 22:30 Nga k.m.
VIDEO- "Piranja kafshon" Devis Xherahun, këngëtari nën
Devis Xherahu

Nëse doni të shihni një Devis Xherahu ndryshe, ky është momenti. Ja ku e keni, teksa po kërkon të 'sqarohet' me një tip të panjohur, për më tepër në ambient publik. Artisti i i qeshur dhe i sjellshëm, që keni parë në skenë dhe në ekran, këngëtari i serenatave, i këngëve greke dhe i dhjetëra krijimeve muzikore ka dalë nga vetja.

Shkak i tjetërsimit të këngëtarit korçar është bërë kjo fanse e zjarrtë, e cila beson se klipi më i ri i artistit, i quajtur "Ezmerka" i dedikohet asaj. Për ta bërë akoma më të besueshëm këtë skenar mendon bashkëshortja e Devisit, Ertemiona Mejdani, e cila është bashkëpunëtorja jonë në këtë kurth të ngritur nga emisioni "Piranjat".

Bukuroshja me dy tituj bukurie, "Miss Globe" dhe "Miss Shqipëria" e çon burrin e saj për drekë, në të njëjtin vend, ku pret fansja e fiksuar.

Çifti mbërrin në restorant, më i dashuruar se kurrë. Sapo nisin të drekojnë fansja e tij më e zjarrtë afrohet pranë tavolinës së tyre. Ajo i thotë këngëtarit se janë takuar dikur në Greqi, por Devisi s'e mban mend.

Por problemet e vërteta fillojnë sapo fansja e fiksuar përmend natën që kanë gdhirë së bashku. Në këto çaste, në lojë futet Ertemiona, e cila do të dijë qëllimet e vajzës së panjohur.

Ky është momenti kur Devisi kupton se po i del situata jashtë kontrollit dhe bën një veprim që nuk do t’ia këshillonim asnjë mashkulli: të ndërhyjë ne debatin mes dy femrave.

Raundi i radhës mes dy vajzave ndërpritet nga një person i tretë, i cili është një tip i fortë, me të cilin shoqërohet fansja e fiksuar. Debati mes dy burrave arrin deri në atë pikë, saqë ata vendosin të "sqarohen" përjashta, në një duel, që përfundoi së bashku me kamerën gazmore të "Piranjave"./Syri

devis xherahu

Sondazh

Poll

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni