LIVE UPDATES
Art&Argëtim

'Po kaloni një përmbysje të madhe, por gjithçka zgjidhet'/ Parashikimi i HOROSKOPIT, beqarët me "ditë të mira", prurje dhe nga financat

Lexoni se si do të jetë dita juaj...

15 Prill 2023, 07:00 Nga k.m.
'Po kaloni një përmbysje të madhe, por gjithçka
Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Nëse nuk i përdorni energjitë tuaja siç duhet, mund të jeni të lodhur gjatë fundjavës. Përqendrohuni te të dashurit tuaj dhe puna, por me moderim. Beqarët vazhdojnë të jenë në rikuperim dhe mund të bëjnë mirë sidomos mbrëmjen e së dielës.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Të shtunën fundjava është pak më e qetë për ju sesa në të shkuarën e afërt. Po kaloni një përmbysje të madhe për shkak të problemeve financiare apo profesionale, por gjithçka po zgjidhet. Dielli paralajmëron ardhjen e një sezoni grimi për ata që nuk janë në një lidhje, por edhe çiftet do të kenë një kohë të mirë.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Një fundjavë me vendime të mëdha po fillon dhe do të jetë shumë më e mbushur me ngjarje se fillimi i muajit. Qëndroni të zënë dhe rezultatet e dëshiruara do të vijnë. Është e rëndësishme që beqarët të rizbulojnë dëshirat e tyre.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Gjatë orëve në vijim do të gjendeni ballë për ballë me një ish dhe dëshira mund të kthehet. Vlerësoni me kujdes se si të veproni. Afërdita do të hyjë shumë shpejt në këtë shenjë, por tani për tani beqarët janë të fokusuar në punë, ndërsa çiftet janë të fokusuar në të ardhmen e familjes.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Të shtunën po përjetoni një periudhë novatore dhe emocionale për ju. Papritur edhe ana sentimentale e jetës suaj mund t'ju buzëqeshë përsëri. Për beqarët, nuk mund të mohohet që ankthi ju viziton këto ditë. Për sa i përket punës, pushoni këtë fundjavë sepse do t'ju duhet për ditët në vijim.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Fundjava do të jetë e lirë nga kundërshtimet e Mërkurit, gjë që do të përmirësojë efikasitetin tuaj të punës. Çiftet do të kenë energji për t'u nisur në veprim dhe për të kapërcyer stresin e tensioneve të fundit.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Gjatë fundjavës do të keni Hënën në tranzit në shenjën tuaj. Beqarët që kanë vuajtur në të shkuarën nuk janë gati të rikthehen në lojë tani. Çiftet do të përballen me një zgjedhje të rëndësishme të jetës.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Të shtunën fundjava premton të jetë shumë interesante. Kjo fundjavë do ju bëjë protagonistë absolut, ndaj bëni kujdes të rikuperoni energjinë e nevojshme. E diela do jetë një ditë interesante për të përparuar në dashuri nëse jeni vetëm.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Në ditët e ardhshme të këtij muaji prill mund të mbështeteni në një aspekt pozitiv nga Venusi. Në këtë periudhë do të jeni të favorizuar nga yjet në fushën profesionale dhe sentimentale. Vetëm Afërdita është në opozitë dhe ditët në vijim nuk do jenë të lehta për t'i kaluar plotësisht nëse jeni beqarë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Është shumë e çuditshme t'ju shoh kaq të paduruar. Ndiheni gati për të mbështetur të tjerët, veçanërisht ata që doni më shumë, por do të keni një pamje astrale mjaft tronditëse. Ata që kërkojnë të riparojnë marrëdhëniet do të mund të mbështeten tek ju në ditët në vijim.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Të shtunën jeni në humor të fortë. Ky aspekt është shumë i rëndësishëm sepse ju jep mundësinë të zgjidhni çështjet që janë ndërprerë prej disa kohësh. Fundjava premton të jetë pozitive, veçanërisht nëse kohët e fundit keni përjetuar ndonjë hidhërim të rëndësishëm.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Po jetoni në një lidhje të vështirë dhe nuk jeni në gjendje t'i jepni fund. Beqarët mund ta shfrytëzojnë këtë ditë për të gjetur forcën për të vazhduar. Java e re për beqarët do të nisë me hyrjen e Hënës në shenjë, e cila premton sukses.

parashikimi i horoskopit

Sondazh

Poll

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni