LIVE UPDATES
Art&Argëtim

E shtunë pasionante dhe plot surpriza, horoskopi ditor

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit për ditën e sotme,6 gusht 2022

6 Gusht 2022, 07:05 Nga e.k
E shtunë  pasionante dhe plot surpriza, horoskopi ditor
Foto ilustruese

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Ditë e jashtëzakonshme ka për te qene kjo e shtuna për ata qe janë ne një lidhje. Çdo moment do jete vezullitës dhe plot ngjyra.


Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Ne jetën tuaj ne çift do mbizotërojë gjate gjithë kohës qetësia të shtunën. Nuk do keni asgjë për çfarë te qaheni, përkundrazi do ndiheni me te plotësuar.


Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Të shtunën do jeni shumë pasionante ju te dashuruarit dhe marrëdhënia me partnerin ka për t’u ndezur flake. As nuk e kishit menduar një dite te tille.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Duhet ti merrni gjerat me qetësi shtunën ju te dashuruarit dhe ne asnjë mënyrë nuk duhet te thoni gjera te pamenduara mirë. Beqaret do tërhiqen tej mase nga disa persona, por nuk do kenë guxim t’ia shprehin pëlqimin.


Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Do tregoheni shumë te përkujdesur ndaj partnerit tuaj shtunën dhe marrëdhënia me te do vije dalëngadalë duke u përmirësuar ndjeshëm.


Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Ditë shumë e tensionuar do jete kjo e shtunja për ata qe janë ne një lidhje. Do kapeni edhe pas gjerave elementare dhe pa ndonjë rëndësi te madhe.


Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Fale mjedisit të përshtatshëm yjor, shtunën do ketë surpriza te njëpasnjëshme ne jetën tuaj ne çift. Do ndiheni shpesh si nepër ëndrra dhe nuk do doni te zgjoheni për asnjë çast.


Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Jetën ne çift do e vini ne plan te pare gjate kësaj dite. Asgjë nuk do jete me e rëndësishme sesa mirëqenia me partnerin. Te gjithë do ju kenë zili.


Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Ata qe janë ne një lidhje do surprizohen here pas here nga partneri i tyre. Do ju duket një mrekulli qe e keni atë pranë dhe do shfrytëzoni çdo sekonde.


Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Do ndiheni shume te vetmuar gjate kësaj dite sepse partneri nuk do ketë shumë kohe për te kaluar me ju. Flisni hapur me te. Beqaret do ndikohen nga Merkuri dhe shumë gjera kane për te marre rrjedhën e duhur.


Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Do diskutoni gjere e gjate shtunën ju te dashuruarit dhe do i zgjidhni shpejt problemet qe keni pasur prej kohesh. Të dy do jeni me largpamës dhe me tolerante.


Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Ditë mjaft dinamike ka për te qene kjo e shtunja për ata qe janë ne një lidhje. Gjithçka qe keni dashur do ju plotësohet dhe kënaqësitë do jene te forta.

horoskopi ditor

Sondazh

Poll

“Më hodhe në ujë”, policia e gjobiti dhe i bllokoi skafin, momenti kur efektivët rrisin shpejtësinë

“Më hodhe në ujë”, policia e gjobiti dhe i bllokoi skafin, momenti kur efektivët rrisin shpejtësinë

Fluksi në pikat e kalimit kufitar, reagon Policia: Rreth 90 mijë shtetas hynë në vend gjatë 24 orëve

MEGAAKSIONI! Policia operacion antidrogë në Shkodër, Lezhë, Kukës, Krujë, Gjirokastër dhe Dibër

Kakavijë/ Radhë kilometrike për të hyrë në Shqipëri

'O Like, dua t'ja fus njërit, ndihmoje vëllain'/ Gjergj Luca përfshihet në përplasjen PS-PL

Kakavijë/ Radhë kilometrike për të hyrë në Shqipëri, shkak mungesa e sporteleve në palën greke

Aksidentohet traileri me grurë, drithi derdhet në “Tiranë-Durrës”

Meta paralajmëroi qeveri teknike, Berisha zbulon çfarë do ndodhë: Duhen referendumet

Zgjedhjet lokale, Berisha: Do kemi siglën tonë, Rama e ka humbur pak, e di ai se...

Breshëri dhe stuhia bllokuan rrugët e Tiranës, zonat më problematike

Stuhi në Tiranë, shi i rrëmbyer, nis edhe breshëri

"Lustracioni" i Ramës, Berisha: Ai e ankimoi në GJK në 2008, u rrëzua në mënyrë të padrejtë

Stuhi në Tiranë, shi i rrëmbyer, nis edhe breshëri

Në zgjedhjet lokale me61 kandidatë apo do ndahen zonat me Partinë e Lirisë? Ja si përgjigjet Berisha

Aksi Qukës-Qafe Pllocë, Berisha: Ka kaluar çdo afat kohor

DËSHTOI PLANI! Tentoi të arratisej në Greqi, arrestohet autori i vrasjes së Luan Hushit

Sekuestrohen 3 mina me telekomandë në Korçë, vihet në pranga 35-vjeçari nga Lezha

E frikshme në Vlorë, burri gjuan me kallash në prani të fëmijëve pas sherrit me gruan

U plagos për disa ullinj, vdes 55-vjeçari tek Trauma, nuk i mbijetoi dot plumbave

Policia aksion në call Centre

Zjarr në Berat, rrufeja godet shtyllën e tensionit, banorët mbeten pa energji elektrike

I këputi varësen nga qafa qytetares në Golem, arrestohet gjysmë i zhveshur 30-vjeçari

Zjarr në qendren e përpunimit të plehrave në Gjirokastër, policia nuk lejon gazetarët: Mos filmoni

Bllokimi i mjeteve lundruese pas tragjedisë në Himarë, protestë para Policisë së Shtetit

Inceneratorët, PL paraqet fakte të reja: Qeveria ka lënë peng në banka pronat publike

Banda e “skifterëve” i vë armën në kokë 23-vjeçarit për t’i grabitur paratë dhe biçikletën

Zjarr në“Malin e Bardhë”,banorët nisin aksionin para zjarrfikësve,shuajnë flakët me mjete rrethanore

Digjen pyjet në Mat! Aktivizohet një tjetër vatër zjarri, në Ulëz dhe Baz

Rreth 1 ton drogë në tre skafe, ja SKEMA që përdorën trafikantët për të 'mashtruar' radarët

Megaoperacioni antidrogë në Vlorë, policia jep detaje: U kap në ujërat italiane, kapëm 992kg kanabis

Turizmi në Shqipëri, Berisha konferencë urgjente: Kam 2 propozime, fokus tek transporti

E RËNDË! Përplasen dy makina pranë Kallmetit, 7 të plagosur, mes tyre dhe fëmijë

Tragjedia e Himarës, Policia aksion në bregdet, në 'shënjestër' dhjetëra 'Jet ski', gomone dhe skafe

Përfshihet nga flakët “Golfi” tek “Zogu i Zi”, shkak problemet teknike

Kulla e vrojtimit bosh...në Potam mungon roja bregdetare, pushuesit në mëshirë të fatit

Dita e tretë e protestave në Vlorë/ Pronarët e skafeve dhe gomoneve: Na lini të lundrojmë

8 kg kanabis, në makinë iu gjet edhe një kallashnikov! Arrestohen 3 të rinj në Tropojë

Bllokohen dy turistë gjermanë në Tropojë, përfundojnë në spital

Aktivizohet një vatër zjarri në Sarandë, digjet ullishtja

Sali Berisha: Ilir Meta është opozitar i vërtetë, do të bashkërendojmë aksionin

Çuçi pranon shoqatën e velierave: E kam krijuar me miq pasionantë, s'kam biznes

Bosh plazhi i Livadhit në Himarë, sezoni i verës dështim në Shqipëri

PARALAJMËRIMI/ Berisha-Ramës: Bëj ç’të duash, e ke kohën e numëruar!

Afera e Portit të Durrësit/ Berisha: Mos bini pre, mos blini apartamente

Tragjedia në Himarë/ Berisha: Janë zhdukur kamerat që kanë filmuar skenën e aksidentit

Meta: Do vendosë sovrani, do shikoni pastaj politikanët do bëjnë më si të fortë?

Meta i bën premtimin Ramës: Do përfundosh nën këmbët e popullit të lirisë!

Meta i del në krah Berishës: PD është një dhe vetëm një, koha e përgjumjes ka mbaruar

Begaj s'ka reaguar për tragjedinë e Himarës/ Meta: Nuk është etike ta komentoj, Çuçi të ketë turp

Ilir Meta: Iniciative ligjore në Kuvend për të garantuar indeksimin e pagave