LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Aktorja Jennifer Coolidge zbulon se ka fjetur me 200 njerëz pas filmit ‘American Pie’

Aktorja Jennifer Coolidge ka zbuluar se ka fjetur me 200 njerëz pas filmit ‘American Pie’. Ajo tha se kjo gjë kishte një ndikim të madh në jetën e saj.

5 Gusht 2022, 15:40 Nga s.s
Aktorja Jennifer Coolidge zbulon se ka fjetur me 200 njerëz pas filmit
Jennifer Coolidge

SHBA- E njohur për rolin e saj në filmin American Pie të vitit 1999 si "Mama e Stiflerit", aktorja Jennifer Coolidge është rikthyer përmes serialit të Netflix, "White Lotus". Aktorja amerikane pranoi se roli i saj në komedinë adoleshente "American Pie" kishte një ndikim të madh në jetën e saj, raporton protothema.gr.

Aktorja pretendoi se kishte fjetur me 200 persona falë rolit të saj si "mami i Stifler". “Ka pasur shumë gjëra pozitive nga ky rol. Ishin 200 njerëz me të cilët nuk do të flija nëse nuk do të isha në film”, tha ajo për revistën Variety. Aktorja shtoi se vëmendja që mori nga filmi u shtri edhe në anën profesionale, pasi u hapën dyer të mbyllura deri atëherë. “Njerëzit që kurrë nuk prisja të më njihnin po bënin oferta pune”, tha ai.

Në film ajo luan nënën e një prej protagonistëve, “Stifler”, e cila përpiqet të joshë një shok klase dhe ia del mbanë. Fjala e saj legjendare në film, "I like my man like my whisky, 18 years old", si dhe përkufizimi i fjalës MILF (Mami do të doja të F**k), i dëgjuar për herë të parë në "American Pie", janë bërë shumë të famshme në mbarë botën ku përdoren nga plot njerëz edhe si funny.

Hiti i komedisë i vitit 1999 fitoi më shumë se 235 milionë dollarë në mbarë botën, sipas Box Office. “Dhjetë vite të jetës sime në audicion, asnjëra prej tyre nuk më ndihmoi të gjeja punën e cila i referohet 'White Lotus'. Frika zhduket kur jeni mësuar të humbisni. Ka një liri për të”, tha Coolidge për Variety. Së fundmi, aktorja theksoi se pas disa dekadash refuzimi, arriti të bëhej e patrembur, duke pasur parasysh se nuk kishte asgjë për të humbur.

jennifer coolidge

Sondazh

Poll

Policia aksion në call Centre

Policia aksion në call Centre

Zjarr në Berat, rrufeja godet shtyllën e tensionit, banorët mbeten pa energji elektrike

I këputi varësen nga qafa qytetares në Golem, arrestohet gjysmë i zhveshur 30-vjeçari

Zjarr në qendren e përpunimit të plehrave në Gjirokastër, policia nuk lejon gazetarët: Mos filmoni

Bllokimi i mjeteve lundruese pas tragjedisë në Himarë, protestë para Policisë së Shtetit

Inceneratorët, PL paraqet fakte të reja: Qeveria ka lënë peng në banka pronat publike

Banda e “skifterëve” i vë armën në kokë 23-vjeçarit për t’i grabitur paratë dhe biçikletën

Zjarr në“Malin e Bardhë”,banorët nisin aksionin para zjarrfikësve,shuajnë flakët me mjete rrethanore

Digjen pyjet në Mat! Aktivizohet një tjetër vatër zjarri, në Ulëz dhe Baz

Rreth 1 ton drogë në tre skafe, ja SKEMA që përdorën trafikantët për të 'mashtruar' radarët

Megaoperacioni antidrogë në Vlorë, policia jep detaje: U kap në ujërat italiane, kapëm 992kg kanabis

Turizmi në Shqipëri, Berisha konferencë urgjente: Kam 2 propozime, fokus tek transporti

E RËNDË! Përplasen dy makina pranë Kallmetit, 7 të plagosur, mes tyre dhe fëmijë

Tragjedia e Himarës, Policia aksion në bregdet, në 'shënjestër' dhjetëra 'Jet ski', gomone dhe skafe

Përfshihet nga flakët “Golfi” tek “Zogu i Zi”, shkak problemet teknike

Kulla e vrojtimit bosh...në Potam mungon roja bregdetare, pushuesit në mëshirë të fatit

Dita e tretë e protestave në Vlorë/ Pronarët e skafeve dhe gomoneve: Na lini të lundrojmë

8 kg kanabis, në makinë iu gjet edhe një kallashnikov! Arrestohen 3 të rinj në Tropojë

Bllokohen dy turistë gjermanë në Tropojë, përfundojnë në spital

Aktivizohet një vatër zjarri në Sarandë, digjet ullishtja

Sali Berisha: Ilir Meta është opozitar i vërtetë, do të bashkërendojmë aksionin

Çuçi pranon shoqatën e velierave: E kam krijuar me miq pasionantë, s'kam biznes

Bosh plazhi i Livadhit në Himarë, sezoni i verës dështim në Shqipëri

PARALAJMËRIMI/ Berisha-Ramës: Bëj ç’të duash, e ke kohën e numëruar!

Afera e Portit të Durrësit/ Berisha: Mos bini pre, mos blini apartamente

Tragjedia në Himarë/ Berisha: Janë zhdukur kamerat që kanë filmuar skenën e aksidentit

Meta: Do vendosë sovrani, do shikoni pastaj politikanët do bëjnë më si të fortë?

Meta i bën premtimin Ramës: Do përfundosh nën këmbët e popullit të lirisë!

Meta i del në krah Berishës: PD është një dhe vetëm një, koha e përgjumjes ka mbaruar

Begaj s'ka reaguar për tragjedinë e Himarës/ Meta: Nuk është etike ta komentoj, Çuçi të ketë turp

Ilir Meta: Iniciative ligjore në Kuvend për të garantuar indeksimin e pagave

Vrasja e 7-vjeçares në Potam, Arjan Tase mbërrin në Gjykatë, mbahet i fshehur nga kamerat

Tragjedia në Himarë, Berisha: Vogëlushja u vra nga një skafist qeveritar, duhet dorëheqje

A do kishte pasur dorëheqje po të ishte Basha ministër?Ja si i përgjigjet Berisha pyetjes pikante

Protesta para Kryeministrisë/ Bashkohet Ilir Meta dhe Sali Berisha

Incidenti/ Qytetari në protestë: Largohuni nga politika ju pleqtë! Berisha: Lëre mos e luaj!

Vrasja e 7-vjeçares, agravohet protesta, qytetarët përplasen me policinë

Manovra e rrezikshme në Shëngjin, Policia reagon pas videos me jet-ski: S'është aktuale

Fusnin mallra kontrabandë, arrestohen 4 persona

Protesta e sotme, Meta: Çdo qytetar duhet të jetë i pranishëm

Meta ngushëllime në familjen Avdia:Vrasje e paralajmëruar, tallje të thuash se kemi siguri në plazhe

E konfirmon! Berisha: Sot do jem në protestë si qytetar

Aksidenti me një viktimë në Elbasan, kamioni e bën COPË 'Benzin', autori qëndron ende në timon

Berisha te familja e 7-vjeçares: Krim horror, akt i kryer nga një njeri i qeverisë

Berisha del i përlotur nga familja Avdia

Tragjedia në Himarë/ Berisha shkon për ngushëllim në familjen Avdia

Tragjedia/ Nano vizitë te familja Avdia: S'dua të keqinterpretohet ardhja ime, jam këtu si prind

Zjarr i madh në Vaun e Dejës, mali i Zefjanës përfshihet nga flakët

Operacioni 'Streha' në Tiranë, i shpallur në kërkim për prostitucion, në pranga Klodian Lila

Faza e 11-të e operacionit 'Restart'/ Do transportonin drogë me kamion drejt Turqisë, 2 të arrestuar