LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Nga implantet e gjoksit të Victoria Beckham deri tek botoksi i Cameron Diaz. Yjet e Hollywood pendohen për operacionet e tyre

Nga implantet e gjoksit të Victoria Beckham e deri te botoksi i Cameron Diaz, yjet e Hollivudit zbulojnë keqardhjen e tyre më të madhe për operacionet plastike.

5 Gusht 2022, 15:14 Nga s.s
Nga implantet e gjoksit të Victoria Beckham deri tek botoksi i Cameron
Yjet e Hollivudit

SHBA- Yjet e Hollywood-it kanë kërkuar prej kohësh sekretin e rinisë së përjetshme, ku shumë prej tyre po përdorin për të rigjeneruar lëkurën e tyre me ndihmën e disa kërmijëve të vegjël. Jane Fonda ka zbuluar se është penduar për ndërhyrjet që ka bërë, e cila ka thënë se nëse do kthehej pas në kohë nuk do kishte bërë asnjë operacion plastik. Ndërsa 84-vjeçare e Barbarella tha për Vogue: “Kam bërë një ndryshim të fytyrës dhe ndalova sepse nuk dua të dukem e shtrembëruar. Nuk jam krenare për faktin që kam pasur një të tillë. Tani, nuk e di nëse duhet ta bëja apo nëse do ta bëja, por si përfundim e bëra. E pranoj, dhe pastaj them vetëm, OK, mund të bëhesh i varur. Mos vazhdoni ta bëni atë”, raporton The Sun.

Nga implantet e gjoksit të Victoria Beckham deri tek botoksi i Cameron
Jane Fonda

1) Victoria Beckham- Ajo prej vitesh e mohon nëpër media të ndryshme fakti se nuk ka bërë asnjë operacion plastic, derisa pranoi se ajo do bënte gjoksin. Ajo tha për Vogue në vitin 2011 se ajo kishte hequr implantet e saj.

Nga implantet e gjoksit të Victoria Beckham deri tek botoksi i Cameron
Victoria Beckham

2) Courteney Cox- Aktorja e filmi të famshëm “Friends” thotë se fiksimi i saj për të qëndruar e re e ka shtyrë atë të bëjë tërheqje në fytyrë, mbushje buzësh dhe shumë procedura të tjera. Ajo tha: “Nëse vazhdoni të bëni diçka në fytyrën tuaj, gradualisht do të vazhdoni të bëni edhe operacione të tjera që ju nuk i keni menduar”.

Nga implantet e gjoksit të Victoria Beckham deri tek botoksi i Cameron
Courteney Cox

3) Leslie Ash- Në vitin 2002 të gjithë meshkujt talleshin me të për shkak se ajo kishte bërë buzët operacion, duke treguar edhe vështirësitë e atij operacioni. “Ky silikon artificial plastik është injektuar në trupin tim, ndërsa muskujt rreth gojës janë zëvendësuar. Kam pasur një injeksion steroidi, kështu që e zbuti pak, por nuk u largua kurrë”, tha ajo.

Nga implantet e gjoksit të Victoria Beckham deri tek botoksi i Cameron
Leslei Ash

4) Cameron Diaz- Thashethemet për botox vazhduan në vitin 2012, ku aktorja u shfaq pa rrusha në fytyrën e saj. Por, dy vite më vonë në “The Body Book” teksa promovonte udhëzuesin e saj për shëndetin dhe fitnesin, ajo zbuloi se tani preferon një pamje më natyrale. “Më ndryshuan fytyrën time në një formë të çuditshme, dhe isha kundër se nuk doja të fukesha ashtu. Doja të dukesha sa më naturale”, tha ajo.

Nga implantet e gjoksit të Victoria Beckham deri tek botoksi i Cameron
Cameron Diaz

5) Jennifer Grey- Pas zbulimit të saj në filmin "Dirty Dancing" të vitit 1987, Jennifer iu nënshtrua një operacioni në hundë, të cilën e ndryshoi aq shumë sa edhe publiku nuk filloi ta njihte edhe aq shumë.

Nga implantet e gjoksit të Victoria Beckham deri tek botoksi i Cameron
Jennifer Grey

6) Linda Evangelista- Ajo dikur ishte një nga yjet më të paguar në pasarelat e botës. Por Linda pretendoi se ishte “shpërfytyruar tmerrësisht” nga një proçedurë e dështuar për humbjen e yndyrës në trupin e saj gjashtë vite më parë. Pas një padie prej 41 milionë funtesh kundër CoolSculpting, ish-supermodelja 58-vjeçare thuhet se ka mbetur "përgjithmonë e deformuar".

Nga implantet e gjoksit të Victoria Beckham deri tek botoksi i Cameron
Linda Evangelista

jane fonda victoria beckham courtney cox leslie ash cameron diaz jennifer grey linda evangelista

Sondazh

Poll

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve