LIVE UPDATES

kurbin

Aktualitet 31 Gusht 2021, 06:58

KURBIN– Ermando Cima, 24 vjeç, ka përfunduar në prangat e Policisë së Shtetit pasi ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar për vjedhje. Gjykata e Luk...

Aktualitet 4 Gusht 2021, 09:17

KURBIN– Një 28-vjeçar nga fshati Fushë Kuqe është arrestuar ditën e sotme në Kurbin pasi u kap në qarkullim nga policia e Kurbinit me 2 armë zjarri...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV