LIVE UPDATES

koronavirusi në britaninë e madhe

Bota 1 Shtator 2020, 18:10

BRITANIA E MADHE- Pandemia e koronavirusit ka shkaktuar një situatë të vështirë në mbarë botën për shkak të rregullave të forta që qeveritë kanë marrë.Përve&cce...

Bota 22 Gusht 2020, 15:20

BRITANI E MADHE-Një ish-këshilltar shkencor ka paralajmëruar që koronavirusi do të jetë i pranishëm ‘përgjithmonë’ dhe njerëzit mund të kenë nevojë ...

Bota 20 Prill 2020, 16:48

BRITANI E MADHE- Një ngjarje e pahijshme ka ndodhur në Britani, ku edhe ka ngjallur zemërim pasi, një letër me një mesazh fyes për mjekët britanikë u gjet në dr...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV