LIVE UPDATES

isa mustafa

Bota 12 Mars 2021, 11:52

KOSOVË-Kryetari në dorëheqje i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka thënë se partia do të jetë e hapur për bisedime.Sipas Gazeta Express, Mustaf...

Bota 16 Shkurt 2021, 09:56

KOSOVË– Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ditën e djeshme ka hequr dorë nga posti i tij, pa kaluar 24 orë nga publikimi i rezultateve ...

Bota 13 Janar 2021, 20:51

KOSOVË- Kryetari i LDK, Isa Mustafa deklaroi në Çim Peka LIVE se Vjosa Osmanin e kanë mbështetur si kandidate për kryeministre, por ajo nuk “ka shpr...

Bota 25 Dhjetor 2020, 14:12

Mustafa: LDK në zgjedhje do të shkojë e vetme

KOSOVË- Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka deklaruar se partia e tij në zgjedhje do të shkojë e vetme pa asnjë koalicion. Në një intervi...

Bota 28 Korrik 2020, 18:23

KOSOVË-Kryetari i LDK, Isa Mustafa së fundmi ka reaguar pas pretendimeve se deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Gazmend Gjyshnica është dhunuar  fizikisht  n...

Art&Argëtim 9 Prill 2020, 18:09

KOSOVË– Një vogëlushe nga Kosova ka pushtuar rrjetet sociale ditën e sotme pasi është filmuar duke qarë për Albin Kurtin. Videoja është filmuar nga babai i...

Bota 26 Mars 2020, 09:57

PRISHTINË– Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka thënë se nuk do t’i tërheqë ministrat e LDK-së nga qeveria në ikje e Albin Kurtit. Mustafa ka thënë se s...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV