LIVE UPDATES

instagram

Art&Argëtim 6 Maj 2022, 19:45

Luana Vjollca ‘zhduket’ nga Instagram

TIRANË– Moderatorja Luana Vjollca është ‘zhdukur’ nga rrjetet sociale. Nëse futesh në profiling e moderators që tashmë është larguar nga ekrani, nuk ...

Art&Argëtim 13 Maj 2021, 17:15

SHBA– Instagram iu ka ardhur në ndihmë të gjithë personave që duan të largojnë përgjithmonë nga rrjeti i tyre social një person.Tashmë mund të bëni bllok person...

Art&Argëtim 5 Qershor 2020, 16:45

AMERIKE– “Mbreti” i fitimeve në Instagram për këtë vit është Cristiano Ronaldo. Futbollisti i njohur kryeson listën me 41 milionë euro duke lënë kështu mënjanë ...

Art&Argëtim 14 Shkurt 2019, 19:16

Instagrami fillon “operacionin fshesa”

‘Motivi i jetës’ i kohëve të fundit janë rrjetet sociale, teksa të gjithë kërkojnë të kenë sa më shumë ndjekës, like ose komente. Por Instagramit du...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV