LIVE UPDATES

dua lipa

Art&Argëtim 18 Nëntor 2022, 11:39 k.m.

Dua Lipa habit me...tangat!

Dua Lipa BRITANI E MADHE- Dua Lipa ka tërhequr gjithmonë vëmendjen me veshjet dhe stilin e saj. Por kësaj here, vëmendjen e mor&eu...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV