LIVE UPDATES

atentat me dy viktima ne astir

Aktualitet 13 Nëntor 2021, 19:00

Dy të vdekur brenda “Audit” në Astir

TIRANË– Dy persona kanë mbetur të vdekur si pasojë e të shtënave me armë zjarri drejt një mjeti të llojit ‘Audi’ në zonën e Astirit në Ti...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV