LIVE UPDATES

ana brnabiç

Bota 13 Janar 2021, 11:04

SERBI– Kryeministrja serbe Ana Brnabic ka zhvilluar një bisedë telefonike me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama. Tanjug shkruan se Brnabic ka njoftuar kryemini...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV