LIVE UPDATES

adriatik llalla

Aktualitet 22 Shtator 2021, 20:35

TIRANË– Gazetarja Klodiana Lala ka bërë me dije detaje të tjera lidhur me vendndodhjen e ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla. E ftuar në emisionin “Op...

Politike 1 Qershor 2021, 18:42

TIRANË– Deputeti Spartak Braho e ka konsideruar një mashtrim deklaratën e ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, i cili një ditë më parë deklaroi se ish-ambas...

Politike 1 Qershor 2021, 18:15

TIRANË– Spartak Braho e ka quajtur nivel të ulët ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla, i cili një natë më parë tha se ka informacione të bollshme për politik...

Aktualitet 31 Maj 2021, 19:03

TIRANË– Pronat e blera me vlerë më të ulët se tregu, ish-kryeprokurori Adriatik Llalla nuk i ka quajtur favore për postin që ka mbajtur. I ftzar në “...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV