LIVE UPDATES

parashikimi i horoskopit

Art&Argëtim 5 Gusht 2023, 18:20 k.m.

Këto 3 shenjat më me fat të gushtit

Foto ilustruese Gushti është muaji që jetojmë për pjesën tjetër të vitit. E presim disi për t'u çlodhur...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV