LIVE UPDATES

parashikimi i horoskopit

Art&Argëtim 20 Prill 2021, 13:28

DashiNevoj te madhe do keni per persona qe ju japin siguri dhe mireqenie. Nje person i afert do vazhdojë t’ju ndikoje ne jeten erotike do keni zhvillime t...

Art&Argëtim 25 Mars 2021, 06:00

DashiTë lindur më: 21 Mars – 19 Prill Keni kaluar një periudhë të vështirë dhe tani ka ardhur koha që të merrni masa. Në punë ka mundësi të mira. Kthesat përfun...

Art&Argëtim 20 Mars 2021, 15:21

Ekuinoksi Pranveror 2021, Pranvera në jetën tonë. Universi na jep përgjigjen e tij në një periudhë të vështirë psikologjike, fizike, ekonomike, në të cilën e ka...

Art&Argëtim 11 Janar 2021, 17:13

DashiNje takim shume i rendesishem me dike qe ju lidh nje projekt apo nje mik qe ju drejton drejt nje lidhje me logjike edhe ne raportet erotike.DemiDo ndjeheni...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Asgjë nuk do të ecë ashtu siç ju dëshironi! Fati i buzëqesh kësaj shenje, parashikimi i HOROSKOPIT për ditën e sotme - Art&Argëtim
LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Asgjë nuk do të ecë ashtu siç ju dëshironi! Fati i buzëqesh kësaj shenje, parashikimi i HOROSKOPIT për ditën e sotme

3 Maj 2021, 04:56 Nga DOSJA
Asgjë nuk do të ecë ashtu siç ju dëshironi! Fati i

Dashi-Më në fund fati në punë ju buzëqesh, dhe nëse keni pritur një përgjigje prej shumë kohësh, ka ardhur momenti për ta marrë. Takimet që mund të lindin në ditët e ardhshme, do të jenë mjaft të favorizuara. Duhet të përfitoni nga ndikimi i favorshëm i yjeve, për të guxuar më shumë nëse jeni në kërkim të një pune të re, apo doni të ndryshoni diçka në jetën tuaj.

Demi- Do të jetë një ditë pozitive, sidomos sa i takon raporteve ndërpersonale në sferën profesionale. Nëse keni një projekt me të cilin doni të punoni, tashmë mund ta keni të lehtë, në sajë të ndikimit të favorshëm të yjeve. Mund të ndryshoni ambient pune, ose pikën e referimit.

Binjakët-Kjo ditë do ju gjejë me një dëshirë në rritje për të dashuruar dhe për të rikuperuar ditët e humbura pas një faze krize dhe çorientimi. Keni dëshirë që të lini pas shpine momentet negative që ju kanë shoqëruar kohëve të fundit. Edhe një udhëtim i bukur mund të jetë një mënyrë e mirë për të zgjeruar horizontet tuaja dhe për tu shkëputur nga gjithçka.

Gaforrja-Ka tensione të dukshme për probleme që ende kërkojnë zgjidhje. Gjatë këtyre ditëve jeni mbyllur në veten tuaj dhe mundoheni që të jeni të paarritshëm për të tjerët. Java do të sjellë ditë më të mira, gjatë së cilave mund të hapeni me të tjerët, duke iu treguar sikletet tuaja.

Luani-Gjatë kësaj periudhe çdo gjë do të ecë më së miri. Mjaft e favorshme është fusha e ndjenjave, miqësitë por edhe projektet e reja të punës. E vetmja çështje e cila mund t’iu krijojë ndonjë problem, është ajo ekonomike.

Virgjëresha-Do të jetë një ditë mjaft pozitive dhe interesante ku do të merreni me projekte të mëdha. Do të keni një dëshirë të madhe brenda vetes për të ndryshuar. Megjithatë mundohuni që të stimuloni më shuam njeriun e zemrës, duke i propozuar gjëra të reja për ti zhvilluar së bashku.

Peshorja-Nuk është një prej ditëve më të favorshme për të lindurit e kësaj shenje. Ka disa gjëra që nuk ju kënaqin, ose është dikush që ju nervozon. Mund të konfliktoheni me një njeri që e keni për zemër, por koha do të tregojë se e drejta është në anën tuaj.

Akrepi-Kjo është dita ku asgjë nuk do të ecë ashtu siç ju dëshironi. Do të ndjeni nevojën për ballafaqim me njerëzit që keni për zemër. Mundohuni që ti kushtoni më shumë kohë vetes dhe ta merrni më shumë me të mirë.

Shigjetari-Ndikimi i yjeve është mjaft pozitiv, si në sferën personale edhe në atë profesionale, ku çdo gjë do të ecë siç ju dëshironi. Ndiheni gati për ta përballuar jetën me vetëdije të plotë.

Bricjapi-Nuk do të mungojnë momentet e tensionit dhe nervozizmit, duke bërë që dita të jetë mjaft e komplikuar. Ka ardhur momenti që të reflektoni dhe të bëni një bilanc të qartë. Nuk përjashtohet ndonjë konflikt me njeriun tuaj të zemrës, por duhet të mundoheni që ta mbani gjuhën nën kontroll për të shmangur gjërat e pakëndshme.

Ujori-Momentalisht mund ta krahasoni veten me një vullkan që është gati për të shpërthyer. Nëse doni të shfryni apo të thoni atë që mendoni realisht, më mirë bëjeni gjatë kësaj dite, pasi në të kundërt rrezikoni që të shkatërroni javen. Megjithatë duhet të mundoheni që të shmangni përplasjet e forta.

Peshqit-Do të ndjeni nevojën për të dashuruar më shumë dhe për ta lënë veten të lirë pa pasur rezerva. Për të bërë diçka të tillë, nuk duhet mbështetur tek gabimet e së kaluarës. Ajo që ka ikur, ka ikur. Kujtimet e dhimbshme me të cilat po jetoni, po ju shkatërrojnë jetën. Ka ardhur momenti që të shihni përpara dhe të lini gjithçka pas shpatullave.

(a.b)/dosja.al

Rama është propozuar për president nga disa deputetë socialiste, mendoni se:

View Results

horoskopi horoskopi

Sondazh

Poll

'Lojëra fati'/ Kontrolle në Krujë, Tiranë e në Shkodër, arrestohen 3 persona

'Lojëra fati'/ Kontrolle në Krujë, Tiranë e në Shkodër, arrestohen 3 persona

Pamjet nga operacioni 'Kutia e Pandorës', kokaina e ndarë në 1100 doza gati për shitje

Merr flakë banesa në Tiranë

Operacioni 'Fijet' në Durrës, shkon në 7 numri i kamerave të çmontuara

'Fijet'/ Hiqen 23 kamera të tjera në Korçë, Vlorë dhe Durrës, 13 nën hetim

Deputeti i PS kapet duke shtypur butonin “pro” edhe për kolegen e tij

VIDEO- Deputetët e PD-së i bien bilbilave në seancë

Nallbati: Na përjashtoni të gjithëve dhe vazhdoni! Jeni turpi i këtij vendi

"Jemi tek pazari i gjësë"/ Vasili ngre tonet në Kuvend, Nikolla i mbyll mikrofonin, deputeti:Turp

"Mos e fshini Ramën, po vrisni demokracinë"/ Bardhi kërkon llogari në Kuvend për dosjen McGonigal

Boçi kërkon Ramën: Autori i krimit të vijë këtu, ka korruptuar Parlamentin!

Operacioni 'Fijet'/ Zbulohen kamerat e sigurisë në lagjet e Dibrës, Shkodrës dhe Lezhës

Me armë zjarri e kokainë në makinë, arrestohen dy personat që lëviznin në ish-Bllok

Celibashi: U kap në veprintari politike. Përfaqësuesi: Sako e publikoi në profilin personal

Berisha rrezikon të mos regjistrohet në zgjedhje, Celibashi: KQZ njeh vetëm një PD

Harta e Re Gjyqësore, Llagami: Ky proces na mori 3 vite, ishim në një rrugë pa kthim

'Fijet' në Tiranë, çmontohen 155 kamera të tjera sigurie, 44 persona nën hetim

Sekuetrohen 9 mln lekë në Lushnje, arrestohet shitësi i kokainës, 10 konsumuesit nën hetim

Operacioni 'Fijet', hiqen 37 kamera sigurie në Elbasan

Kontrabandë celularësh, arrestohen 4 persona në Tiranë, sekuestrohen 763 telefona

Operacioni "Fijet", çmontohen 155 kamera sigurie në Tiranë, 37 persona nën hetim

Përfshihet nga flakët apartamenti në Vlorë, shkak dyshohet shkëndija elektrike

"Big Brother" vazhdon në Korçë/ Kapen nëntë kamera të vendosura nga grupet kriminale

Hiqej si punonjës i Forcave Speciale, arrestohet 40-vjeçari me armë në Tiranë

19 të arrestuar nga 'Rrugorja', drejtonin makinën në gjendje të dehur

"Saga Big Brother vazhdon"/ Çmontohen 20 kamera të vendosura në Fier dhe Lushnje

Skafi me turistë pëson avari, bllokohet në det, policia e nxjerr në breg, momenti i shpëtimit

Drift si i 'çmendur' në rrugët e Vlorës, gjobitet me 750 mijë lekë i riu në Vlorë, i hiqet patenta

35-vjeçari përplas të miturën me makinë dhe arratiset, momenti kur kalimtarët rrethojnë të voglën

'Big Brother' në Shqipëri, zbulohen 3 kamera sigurie në lagjet e Memaliajt dhe 1 në Burrel

Hiqen 39 kamera në Korçë dhe Pogradec

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parking, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parkingun e kullës, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Zjarri nisi nga parkingu, dalin pamjet nga djegia e kullës 41-katëshe, zona e mbuluar nga tymi

Momenti i arrestimit të Xhevit Sinanit, vrau gruan e vëllain e tij në Gramsh

Vodhën 8 dyqane dhe banesa, në pranga 16-vjeçari, në kërkim shoku i tij

ME VIDEO- Zbulohen 47 kamera sigurie në Durrës, Shijak dhe Krujë

Nxirrnin inerte pa asnjë dokument, arrestohet administratori i një guroreje në Krujë

Aksioni në Vlorë, policia çmonton 16 kamera sigurie të vendosura nga grupet kriminale

"Meta e ka djalë halle", Kryemadhi flet për Dorian Duçkën: Sa ishte te ne qe në rregull

Me dosje në duar, Shkëlzen Berisha mbërrin në SPAK

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht

Rama: Drejtësia amerikane foli, unë jam ulur në Strasburg me njerëz non-grata

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht për marrëdhënien

Rama: Nezajn e njoha përmes agjentit të FBI-së. Duçka ka punuar pa pagesë për mua

Rama pranon takimet me ish-agjentin e FBI: Ndodhën! Po keqlexohen hetimet për të sfumuar 21 janarin

Dosja e FBI/ Rama: Drejtësia amerikane nuk flet për vrasje nga pakujdesia kur urdhrat i jep shteti!

VIDEO-ja që përgënjeshtron Ramën, në shtator e konsideronte mik ish-agjentin e FBI, sot e tërhoqi

Gjenden 38 kamera të tjera në qytetin e Shkodrës

“Manipulimi”/ Iu prezantua si avokat dhe i mori 1.2 mln lekë një gruaje, arrestohet 54-vjeçari