LIVE UPDATES
Art&Argëtim

‘Prisni të bëhen realitet dëshirat’/ Parashikimi i horoskopit për sot, kush ka fat

6 Nëntor 2021, 06:11 Nga DOSJA
‘Prisni të bëhen realitet dëshirat’/ Parashikimi i

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Ditët e fundit keni pasur shumë debate me partnerin/partneren tuaj, por të shtunën është më mirë që të ruani qetësinë dhe të dëgjoni këshillat e atyre që jua duan të mirën. Ndërsa në punë duhet të bëni kujdes dhe të përpiqeni të menaxhoni paratë.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Ka ardhur momenti për të bërë një bilanc të situatës dhe për të sqaruar si po shkojnë gjërat me personin që pëlqeni. Ashtu si në dashuri, edhe në punë do ia dilni të zgjidhni problemet.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Ditët e fundit ju kanë ecur gjërat mirë, por Hëna nuk do ju ndihmojë sot. Tregoni kujdes sepse jo gjithçka po shkon ashtu sic do të donit. Nëse jeni duke kërkuar një punë të re, duhet të prisni deri javën e ardhshme për të marrë një përgjigje.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Ndoshta dëshironi një person, por është e pamundur ta keni pranë. Prisni pak që të bëhen realitet dëshirat tuaja. Ndërsa në punë mund t’i keni kushtuar vëmendje cështjeve që nuk janë shumë të rëndësishme. Kini kujdes me shpenzimet.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Hëna është në anën tuaj, ndaj dita do të nisë shumë mirë për ju dhe gjysmën tuaj më të mirë. Në punë duhet të tregoheni të kujdesshëm për disa cështje që nuk janë të lehta për t’u menaxhuar.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Bëni cdo gjë me kujdes sepse një gjë e vogël mund të sjellë debate të ashpra në romancën tuaj. Në punë do të keni ndjesi të çuditshme por do ia dilni t’i trajtoni.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Në romancën tuaj, mund të keni disa diskutime por gjithçka do të kalojë shumë shpejt. Ndërsa në punë, ata që kanë peshoren, ujorin ose binjakët ashendentë kanë potencialin për të fituar shumë.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Fundjava premton surpriza në dashuri, sidomos nëse keni një person pranë jush. Edhe në punë do të përballeni me lajme shumë të mira.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Ju jeni person që mbani shumë përgjegjësi dhe të gjithë mendojnë se ju e merrni vetë situatën në dorë. Edhe në punë, duket sikur gjërat po ecin me ritme të ngadalta. Me shumë mundësi, keni qenë viktimë e një padrejtësie ndaj ju duket situata e tillë.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Në dashuri do të keni nevojë për pak qetësi dhe në fundjavë bëni mirë të keni durim. Së fundmi keni bërë shumë shpenzime, ndaj duhet të vlerësoni se ku duhet të shtrëngoni dorën.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Fundjava është e gjitha e juaja për ta shijuar me partnerin/partneren. Në punë, nëse keni rol drejtues do të merrni një kërkesë nga një punonjës/e. Ai/ajo kërkon të motivohet.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Kjo është një ditë e rëndësishme në romancën tuaj. Ata që kanë pasur përplasje së fundmi, duhet të harrojnë gjithçka. Edhe në punë, e mira është që të vijohet me një sfidë të re.

Cila mendoni se është alternativa më e mirë:

View Results

horoskopi kryesore horoskopi parashikimi i horoskopit horoskopi parashikimi i horoskopit

Sondazh

Poll

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parking, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parking, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parkingun e kullës, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Zjarri nisi nga parkingu, dalin pamjet nga djegia e kullës 41-katëshe, zona e mbuluar nga tymi

Momenti i arrestimit të Xhevit Sinanit, vrau gruan e vëllain e tij në Gramsh

Vodhën 8 dyqane dhe banesa, në pranga 16-vjeçari, në kërkim shoku i tij

ME VIDEO- Zbulohen 47 kamera sigurie në Durrës, Shijak dhe Krujë

Nxirrnin inerte pa asnjë dokument, arrestohet administratori i një guroreje në Krujë

Aksioni në Vlorë, policia çmonton 16 kamera sigurie të vendosura nga grupet kriminale

"Meta e ka djalë halle", Kryemadhi flet për Dorian Duçkën: Sa ishte te ne qe në rregull

Me dosje në duar, Shkëlzen Berisha mbërrin në SPAK

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht

Rama: Drejtësia amerikane foli, unë jam ulur në Strasburg me njerëz non-grata

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht për marrëdhënien

Rama: Nezajn e njoha përmes agjentit të FBI-së. Duçka ka punuar pa pagesë për mua

Rama pranon takimet me ish-agjentin e FBI: Ndodhën! Po keqlexohen hetimet për të sfumuar 21 janarin

Dosja e FBI/ Rama: Drejtësia amerikane nuk flet për vrasje nga pakujdesia kur urdhrat i jep shteti!

VIDEO-ja që përgënjeshtron Ramën, në shtator e konsideronte mik ish-agjentin e FBI, sot e tërhoqi

Gjenden 38 kamera të tjera në qytetin e Shkodrës

“Manipulimi”/ Iu prezantua si avokat dhe i mori 1.2 mln lekë një gruaje, arrestohet 54-vjeçari

Aksident tragjik në Fushë Kuqe, përplasen dy makina me njëra-tjetrën, ndërron jetë në vend 2-vjeçari

Kanabis i kultivuar në vazo, pamje nga vila në Shijak që ishte kthyer në 'shtëpi bari'

Aksident i frikshëm në Lezhë, 3 automjete përplasen kokë më kokë, një person në gjendje të rëndë

Hoxha në Drejtori: Rama e Berisha tu përgjigjen fëmijëve të të vrarëve, Garda ekzekutoi të pafajshëm

Artan Hoxha batuta nga dera e Drejtorisë së Policisë: Jam me pallto leshi se do rri gjatë

Me pistoletë në brez e 7 fishekë, 'Shqiponjat' kapin 26-vjeçarin në Tiranë

Përfundon mbledhja e Këshillit të Sigurimit, Rama largohet nga Presidenca

Banesa në rrezik nga rrëshqitja masive e dherave në Durrës

Operacioni 'Mjedisi' në Krujë, vihen në hetim 5 persona, administratorë të 5 guroreve

Rruga e Arbrit ishte e bllokuar, Policia: Kemi shtuar masat, duam të parandalojmë aksidentet

Qindra makina të bllokuara në të ftohtë, ç’po ndodh në Rrugën e Arbrit

Meta s'pritet si kryetar i 'Partisë së Lirisë' në Elbasan, demokratja: Ftojmë Presidentin e vendit

Magazina me dhjetëra bidona plastikë ne Kukes, mbaheshin lëndë radioaktive natyrore dhe kimike

Rrëmbyen dhe plagosën 39-vjeçarin, arrestohen 4 famijarët në Sarandë

Veshur me tuta, si u kap 'Kili' në vilën e Ramazan Rrajës, oficerët kërkojnë me detektorë në Nikël

Drejtonte pa leje drejtimi automjetin, me shpejtësi 216 km/h, vihet në pranga 18-vjeçari

Shi dhe erë e fortë, çfarë po ndodh në Fier, 'stuhia' mbërthen qytetin

Moti i keq përmbyt Lezhën, uji mbulon rrugët, qarkullimi i makinave thuajse i pamundur

Me çantën 'Gucci' në dorë, Elvis Roshi 'lufton' me erën e gazetarët...për pak i bie pemës

Arrestohen 3 hajdutët e bizneseve në Shijak, një tjetër shpallet në kërkim

Lezha e përmbytur, uji futet në hyrje pallatesh dhe oborret e shkollave

Rama nga Davos: Ju prezantoj me shqipet që mbrojnë Zvicrën

Operacioni “Wanted”/ Policia arreston 4 persona në Vlorë

Përroi bllokon makinën, banorët e zonës shpëtojnë familjen me 5 anëtarë në Lezhë

Braçe: Nëse dikush do të ndërtojë projekt në tokë të tjetër kujt, s’ka pse bëhet shteti pjesë fare

‘Shpërthen’ Shehi: Kamionët me drogë kalojnë nga Rapiskani, turp për qeverinë e para vitit 2013

"Zemërohet" Vjosa! Pamjet e rrjedhës pas reshjeve të dendura, apel për të monitoruar situatën

Terren i VËSHTIRË- Momenti kur shpëtohet 43-vjeçari që po kërkonte thesarin në Gramsh

Proteste per Luiz Ejllin

Protesta per Luiz Ejllin te Top Channel

Momenti kur peshkarexha “Geni” kapet duke u furnizuar me naftë nga anija libiane