LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Drama në BBV! Të fikët, të qara dhe ofendime, Fifi: As babi im nuk më tha të dua

24 Nëntor 2021, 06:53 Nga DOSJA
Drama në BBV! Të fikët, të qara dhe ofendime, Fifi: As babi

Një dramë e vërtetë ka ndodhur sonte në Big Brother Albania, E tëra nisi pas një debati që pati FIFI me analisten e këtij reality show, Balinën. Fillimisht Fifi ishte alivanosur derisa pasi është kthjelluar ajo e ka vendosur ta vazhdojë lojën në shtëpinë e Big Brother Albania VIP

“Ti e dashuron vëmendjen”, ishin fjalët që bën që Fifi ti binte të fikët gjatë transmetimit Live të Big Brother Albania VIP.

Me dramë është përcjellë spektakli i djeshem ku këngëtarja Fifi pati një debat me Balina Bodinakun, e cila i reagoi Fifit kur i tha se po dëshiron të tërheq vëmendje nga lidhja e DJ Pm me Sarën dhe kjo është arsyeja pse ajo ka reaguar nga puthja e dyshes në buzë.

Ti Fifi nuk e dashuron dashurinë, por ti e dashuron vëmendjen”, ishin fjalët e opinionistes.

Kjo gjë ka nervozuar Fifin e cila ka thënë se nëse jashtë mendohet kështu, ajo është gati ta lërë shtëpinë e Big Brother. Pas kësaj ajo është alivanosur dhe për një momenti transmetimi live është ndërprerë.

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Në kyçjen e radhës janë prezantuesja Arbana Osmani ka thënë se gjendja është qetësuar por Fifi është parë duke bërë gati valixhet e saj dhe kishte vendosur që të lërë shtëpinë.

Tutje, ajo në dhomën e rrëfimit ka folur me Arbanën dhe shumë shpejt pritet të merret një vendim për të, që edhe banorët të jenë të qetë në lojën e tyre.

Fifi ka marrë vendim që të vazhdojë lojën brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Ajo gjatë bisedës me Arbanës ka treguar se do të jetë shembull.“Dua të jem një shembull për nipat dhe mbesat e mija”, tha Fifi duke thënë se babai i saj kur erdhi në shtëpi nuk i tha se e do por që nuk e ka rritur në këtë mënyrë.

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Ajo gjithashtu dha edhe një mesazh për prindërit e saj, duke qenë se Arbana tha se janë të shqetësuar.“Mam dhe bab jam mirë, do të mundohem t’ju bëjë krenar juve”, tha në fund Fifi. /GazetaExpress

Cila mendoni se është alternativa më e mirë:

View Results

showbiz showbiz big brother vip fifi big brother vip fifi

Sondazh

Poll

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Berisha 'shënjestron' Ulsi Manjën: Vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Berisha bllokon foltoren dhe del në Facebook: Jam live në gjithë botën, mos ma qani hallin mua!

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dëshmia e Orges Xhelilit para avokatëve: Policët bashkiakë më goditën

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

Protesta e opozitës, pamjet nga Bulevadi, mijëra qytetarë të mbledhur

Sherri i plotë i Ramës me dy deputetët e PD: Ta tregoj unë ty, do të shkatërroj!

Balla: Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën

Veliaj takon Papa Françeskun: Jemi takuar në Tiranë...e aprovuam ndërtimin e bustit të Nënë Terezës

Droge mes karameleve ne Tirane

Grida Duma lë mandatin, kolegët e saj në lot, Açka dhe Gjekmarkaj të përlotur

Grida Duma lë mandatin e deputetes së Partisë Demokratike

Masakra e Lushnjes, babai i Leart Haxhiut: Djali im është i pafajshëm, se di ku është

Përdhunues serial, MOMENTI i arrestimit të Spartak Dyrmishit

Nga një armë në çdo raft rrobash, çfarë gjeti Policia gjatë aksionit në Shkodër

Dalin PAMJET nga megaaksioni në Korçë

Qeni i prish mitingun Ramës, të gjithë meken, kryeministri: Po lëre në punën e vetë...

Ibrahim Lici mesazh audio nga Turqia: Jetoj i lirë, nuk jam arrestuar

Arrestohet Agim Gjata, qelloi mbi RENEA

Meta: O Edi, o lepurush, do të shporrim me poezinë ‘liri a vdekje’ të Havzi Nelës

Pakti PD PL, Meta: Kryetari i Keshillit super politikan

Paloka 'korrekt' me orarin, takohet me Bardhin në një lokal para parlamentit

Alibeaj-Majkos: Je kokrra e komunistit! Deputeti socialist: Budalla! Dosjet s'mund të hapen për...

Flet avokati i vellezerve Mollaj: Tina genjen, e shantazhojne

Durrësi zgjohet nën ujë

Tetori rozë, vajzat dhe gratë e FA i bashkohen fushatës sensibilizuese kundër kancerit të gjirit

NIS PROTESTA në Elbasan/ Qytetarët fikin makinat në shenjë rebelimi, rreshtohen në shesh

Alibeaj pranoi bashkëpunimin, do nisin negociatat/ Berisha: E mirëpres. S'tërhiqem nga Primaret

Demokrati emocionet për 'doktorin'! I bie telefoni kur po fliste me Berishën,e përplas në tokë

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE

Pellusha, rripa e çanta markash kontrabandë, arrestohet pronari i 5 dyqaneve në Tiranë e Durrës