LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Punën merreni me qetësi, do jeni pjesë e vorbullës së thashethemeve, horoskopi ditor

24 Nëntor 2021, 06:08 Nga DOSJA
Punën merreni me qetësi, do jeni pjesë e vorbullës së

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Lajm i shkëlqyer, një forcë e re do të vijë në dashuri. Pritet një pajisje shtesë edhe në punë, mos u dorëzo!

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Kujdes në dashuri, pasdite pritet të jeni pjesë e një vorbulle thashethemesh. Në punë bëni kujdes në 48 orët e ardhshme.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Qetësohuni! Nga e mërkura Mërkuri mund t’ju bëjë nervoz nga pikëpamja e dashurisë. Edhe në punë, nëse duhet të thoni diçka, bëjeni me qetësi.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Nëse keni diskutuar në çift kohët e fundit, e mërkurja është koha e duhur për t’u sqaruar. Jini të durueshëm në punë. Problemet nuk zgjidhen në pak orë.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Hëna do të hyjë në shenjën tuaj të zodiakut, kjo mund të rikthejë pasionin. Në ndonjëherë ju humbisni durimin për shkak të gjërave të parëndësishme. Nuk ka nevojë të bëni zgjedhje të këqija apo të nervozoheni për situata të vogla.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Dashuria pritet të përmirësohet gjatë fundjavës. Takime të mundshme speciale midis të shtunës dhe të dielës. Në punë gjendja është përgjithësisht e mirë, probleme vetëm me paratë. Mërkuri ka nisur një tranzit të vështirë.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Në dashuri, pjesa e parë e ditës do të jetë e ndrydhur, por më pas do të rikuperoheni. Në punë mbani nën kontroll shpenzimet dhe shmangni debatet.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Mos u dekurajoni nëse mëngjesi nuk do të shkojë mirë në dashuri, pasditja do të jetë më e mirë dhe mbrëmja edhe më shumë. Në punë duhet t’i kushtoni vëmendje parave, ndryshime në pamje ka edhe për ata që punojnë në kontakt me njerëzit.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Situata astrologjike është e mirë nga pikëpamja e dashurisë.Të mërkurën një takim i favorshëm mes Diellit dhe Hënës. Në punë duhet të diskutoni për një projekt brenda pak ditësh.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Lajm i mirë në dashuri! Hëna nuk është më përballë, kjo është një periudhë rikuperimi. Pasdite pritet një gjendje e mirë energjie. Në punë ju pëlqen të drejtoni, por dijeni se kjo vjen me përgjegjësi.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Dita nis mbarë në dashuri, pak kënaqësi do të vijë në pjesën e dytë. Në punë, ju punoni më mirë vetëm, por keni nevojë për këshillat e të tjerëve.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Mëngjesi është më i mirë se pasditja për sa i përket dashurisë. Çdokush që është beqar duhet të kërkojë takime të reja. Në punë nuk mungojnë mundësitë për të pohuar veten.

(a.b)/dosja.al

Cila mendoni se është alternativa më e mirë:

View Results

horoskopi kryesore horoskopi horoskopi ditor horoskopi horoskopi ditor

Sondazh

Poll

Art&Argëtim 23 Nëntor 2021, 16:35

VIDEO/ Garë ushqimi mes qenit dhe të riut

Në një video virale një qen është parë duke konkurruar me një njeri në një konkurs ushqimi. Videoja e postuar fillimisht në Twitter, është bërë viral dhe ka mar...

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE

Pellusha, rripa e çanta markash kontrabandë, arrestohet pronari i 5 dyqaneve në Tiranë e Durrës

Mandati i Xhaçkës, Bushka: Duam kohë për raportin. Alibeaj: Mos nxirrni sebepe

Dashnor Sula shpërndan "paund" në Kuvend, i lë ca para edhe Ramës tek vendi

Autor i 4 vjedhjeve në banesa dhe biznese, vihet në pranga 35-vjeçari në Tiranë

Aksident me vdekje në Korçë, zetori përplas motorin, dy persona të vdekur

PD kërkon përballje me Nanon:Trego ç’bisedove me Lamin për Martinajn. Naço:S’e lejon sekreti hetimor

“Ekstradoni kriminelët nga Dubai”, Noka shtron kërkesën. Naço: Na jep informacione nëse ke

Noka kërkon llogari për Martinajn, Kuko: Jam këtu për tjetër gjë, Deputeti:Po thërrasim Kulturën pra

Salianji: Ekstradoni kriminelët nga Dubai, këtu kërcet pushka, atje hapet shmapanja. Kuko:I takon MD

Salianji: Në Shqipëri kërcet pushka, në Dubai hapet shampanjë! Krerët e grupeve kriminale të lirë

Ka shkuar mirë? Rama del i qeshur nga "Vila 30", i hedh dorën në qafë Kurtit

E PAPRITUR! Rama zhvillon takim 'kokë më kokë' me Kurtin në Tiranë

'RING'/ Kontrabandë nga Libia në Durrës, sekuestrohen 2275 ton naftë, arrestohen 4 persona

Marrëveshja Shqipëri-Emirate të Bashkuara, Alibeaj: Kush kryen krime është në Dubai

Shqiptarët me gomone drejt Anglisë, Ministria e Brendshme: Nuk është fenomen i panjohur

Noka kërkon 'llogari' për zhdukjen e Martinajn: A ka informacion Qeveria? Thonë e gjeti hasmi

Bushka- Alibeajt: Ti je anatemuar në publik. Deputeti: Po e di, merr masë nëse shkela etikën

Çantën e mbushur me detonatorë e C4, arrestohet sa zbret nga urbani 44-vjeçari në Shijak

'Po u thonë diçka politikës shqiptare'/ Alibeaj: Çunat e Londrës vijnë në Bllok me makina angleze

Shqiptarët drejt Britanisë, Alibeaj: Largohen për të qëndruar në shtëpi bari, sa të rinj janë atje?

'Ligjet'/ Memorandumi Shqipëri-Britani e Madhe për emigracionin, Sula: Pse u miratua me urgjencë?

'Territorialja'/ PS kundërshton propozimin e PD, Balla: I qëndrojmë ndarjes aktuale me 61 Bashki

Balla: Bashkëpuntorët e sigurimit të shtetit sillen sikur nuk u ka hyrë asgjë në këmbë

'Të hetohet Berisha', Balla: Dua përgjigje nga SPAK, PS qëndron ndarjes aktuale të Bashkive

Xhixho përplaset me kryebashkiakun Suli për shkollën "Ibrahim Basha": Pse s'është ndërtuar?

Transportonte 17 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 35-vjeçari në Qafë-Botë

Hajdari: Të dalim në protesta, një grup njerëzish me në krye Ramën po uzurpojnë pushtetet

Përkujtimohet Azem Hajdari,djemtë i shkojnë me nuset për dore,Rudina merr të bijën, s'mungon Berisha

Veliaj s'përmbahet përballë gjimnazistëve/ Tregon idenë e tij për një shkollë të mirë: Si hotel

24 vite nga vrasja e Hajdarit/ Berisha: Hyri në histori, për 3 ditë rrëzoi regjimin

Shqiptarët dynden drejt Britanisë, ambasadori: Pasurimi i shpejtë ju çon drejt drogës

Deputetja i kthehet keq ish-zv.kryeministrit: Ahmetaj po deshe ta liroj vendin ta drejtosh

Sulmi ndaj sistemeve/ Salianji dhe Noka kërkesë AKSHI-t: Pse nuk u garantua siguria?

Arsimimi në Shqipëri, Yuri Kim: Faktor kyç, ndikon në përparimin tuaj

'Fëmijët kanë mundësi të punësohen'/ Rama: 11-vjeçarja në Shenavlash mbante shtëpinë me para

Abetarja e unifikuar/ Rama: Maqedonia parimisht dakord, diskutuam me Malin e Zi dhe Serbinë

Dëgjohet muzikë në Kongres, Rama: Jetojnë me ‘radio’ në xhep, njëri më tha është zilja e gruas

Kongresi, Rama: Kërcënimi ndaj gjuhës është i madh, do diskutojmë futjen e saj në çdo nivel arsimi

Rama mbledh Kongresin e Arsimit, Yuri Kim ende përgjumshëm

Dita e parë e shkollës, Rama këshillon të vegjëlit: Bëni qef dhe punë

Shtëpinë e kishte kthyer në “dyqan”, arrestohet i riu në Fier, e spiunuan për "Zastava"

Hakerat e Iranit futen në sistemin e kamerave të kufijve shqiptarë! Publikojnë videon

Sulmi kibernetik, radhë të gjata në doganën e Bllatës

Probleme me sistemin TIMS në Kapshticë, po punohet me regjistra