LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Horoskopi 5 Dhjetor 2023, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Horoskopi 5 dhjetor 2023

5 Dhjetor 2023, 07:42 Nga A.B

Horoskopi 5 Dhjetor 2023, çfarë kanë parashikuar yjet për

Dashi

Perspektivat për jetën sentimentale te çifteve do jene shume te mira gjate kësaj dite. Do iu jepni shume rëndësi ndjenjave dhe do bëni edhe ndonjë çmenduri te vogël. Beqaret do vazhdojnë te mbeten serish vetëm edhe pse nuk do e ndiejnë shume vetminë. Për menaxhimin e financave kërkoni ndihmën e eksperteve te fushës dhe mos i besoni askujt tjetër.

Demi

Nuk pritet as problemi me i vogël për jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Do afroheni me tepër me partnerin dhe do e keni me te lehte te flisni për gjithçka me te. Beqaret nuk do jene te qarte për ata qe duan ne te vërtetë prandaj nuk duhet te nxitohen për te marre vendime. Ne planin financiar duhet ta dyfishoni kujdesin dhe maturinë. Nuk është koha për investime te mëdha.

Binjaket

Priten ndryshime drastike dot ne jetën tuaj ne çift kështu qe duhet te bëheni gati. Ata qe janë me humor te mire do i kalojnë me lehte vështirësitë qe mund t’iu dalin. Beqaret nuk do e kenë aspak mendjen tek dashuria sepse do merren me diçka shume te rëndësishme. Financat do jene mjaft delikate. Tregohuni te kujdesshëm nëse nuk doni te keni humbje te mëdha.

Gaforrja

Jeta sentimentale e çifteve do ketë përmirësime te ndjeshme gjate kësaj dite. Do e toleroni me tepër njeri tjetrin dhe do tregoheni me te kuptueshëm. Beqaret do ndihmohen nga Merkuri dhe do e gjejnë personin qe do iu përshtatet me tepër. Ne planin financiar duhet te shmangni shpenzimet e tejskajshme sepse nuk do arrini dot ta menaxhoni situatën.

Luani

Barazia do mbizotërojë gjate gjithë ditës se sotme ne jetën sentimentale te çifteve. Nuk do kërkoni me shume sesa jepni dhe çdo gjë do shkoje për mrekulli. Beqaret do hedhin hapat e para drejt një lidhjeje shume te bukur dhe emocionuese. Ne planin financiar duhet gjithë kohës te tregoheni te kujdesshëm. Sikur pak ta teproni me shpenzimet do keni probleme te mëdha.

Virgjeresha

Marrëdhënia juaj me partnerin do ketë përmirësime te ndjeshme gjate kësaj dite. Do i sqaroni me qetësi keqkuptimet dhe do kërkoni falje për ndonjë gabim qe mund te keni bere. Beqaret do jene ndërmjet dy zjarresh dhe nuk do dine nga te kalojnë. Kujdes! Ne planin financiar me ne fund do keni fat dhe do realizoni te gjitha transaksionet e nevojshme.

Peshorja

Do ëndërroni me shume sesa duhet sot ne jetën tuaj sentimentale dhe kjo mund t’iu përballë me zhgënjime te shumta. Dita nuk do jete aq e mire. Beqaret do kenë ndryshime drastike ne jetën e tyre fale disa takimeve impresionuese. Financat do jene shume te paqëndrueshme kështu qe mundohuni te mos shpenzoni me shume sesa ua mban xhepi.

Akrepi

Gjithë dita do jete e mbushur me emocione te mëdha dhe me kënaqësi sot. Shfrytëzojeni sa me shume qe te mundeni sepse nuk vijnë gjithmonë kohe te tilla. Beqaret do vazhdojnë te jene ende ne kërkim te shpirtit te tyre binjak dhe nuk do e humbin shperren deri ne sekondën e fundit. Sektori i financave nuk do ketë as problemin me te vogël.

Shigjetari

Do tregoheni shume te arsyeshëm ne jetën tuaj ne çift dhe nuk do bëni premtime boshe. Marrëdhënia me partnerin do vazhdoje te jete e mire edhe gjate kësaj dite. Beqaret do kenë takime te shumta dhe do e kenë ata te drejtën për te zgjedhur personin e duhur. Sektori i financave nuk do ketë ndryshime te mëdha. Mundohuni t’i menaxhoni me kujdes te ardhurat.

Bricjapi

Dashuria ne çift do shkoje me se miri gjate kësaj dite. Do e kaloni rutinën qe iu kishte pushtuar dhe do e shihni më me optimizëm te ardhmen. Beqaret do jene me te privilegjuar dhe do njihen me persona mjaft interesante. Shfrytëzojeni ditën! Ne plani financiar do jeni shume te qarte pe rate qe duhet te bëni dhe situata do jete e qëndrueshme.

Ujori

Do iu duhet te merrni disa vendime te rëndësishme sot ne jetën tuaj ne çift dhe për këtë duhet te mendoheni mire. Askush nuk iu nxiton kështu qe harxhoni kohen e duhur. Beqaret qe dëshirojnë aventura afatshkurtra do jene te privilegjuar, te tjerët duhet te presin ende. Financat nuk do kenë as problemin me te vogël, kështu qe rini te qete ne këtë sektor.

Peshqit

Sektori i dashurisë do influencohet pozitivisht nga planetët. Do kaloni momente te paharrueshme ne krahët e atij qe dashuroni dhe asgjë nuk do shkoje keq. Beqaret nuk do e kërkojnë me ngulm personin ideal sepse edhe ashtu si janë nuk po ja kalojnë aq keq. Ekuilibri financiar do jete i turbullt ne mëngjes, por me pas do përmirësohet ndjeshëm.

horoskopi 5 dhjetor 2023

Sondazh

Poll

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve