LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Dita për dashurinë! Hidhini sytë përreth, takime të reja dhe intriga, horoskopi ditor

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit për ditën e sotme, 23 korrik 2022

23 Korrik 2022, 06:59 Nga A.B
Dita për dashurinë! Hidhini sytë përreth, takime të
Horoskopi

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Në dashuri jeni mes dilemash. Ju ka përfshirë një dyzim dhe paqartësi. Çtendosuni dhe lëreni veten të shkojë pas emocionit duke menduar më pak për "hesape". Dëgjojeni partnerin/en tuaj. Ju mendoni se pasioni që keni, automatikisht bën që të keni të drejtë për gjithçka, por nuk është kështu.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Kjo ditë e parë e fundjavës, e shtuna duket të jetë e mirë në sferën e dashurisë. Takime të reja dhe intriga të reja po shfaqen në horizont. Në spektrin e punës, janë rrugës propozime të rëndësishme.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Pasioni është emri juaj i dytë për këtë të shtunë. Takime të reja të mira, por edhe marrëdhënie të shkëlqyera për çiftet që janë takuar së fundmi. Në punë, edhe aty gjërat duken mirë, vazhdoni dhe tregojuani të gjithëve idetë tuaja!

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Je i fortë, i vendosur, nuk ke frikë të marrësh vendime. E në këtë pikë, bëje zemrën të qartë, mjaft me dyshime. Në punë, qielli premton gjëra të mira për sipërmarrësit ose për ata që duan të kthehen në "lojë"!

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Epo në dashuri, më në fund keni gjetur vitalitetin. Marrëdhënie të shkëlqyera me të lindurit në shenjën e Peshores. Ndërsa në punë, mendohuni mirë përpara se të pranoni propozimet!

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Në dashuri ka ardhur koha për t’u sqaruar gjërat. Kurse ata që synojnë një lidhje të re, mjaft të hedhin sytë përreth. Në punë keni shumë ide. Jeni krijues dhe favorizohen sidomos të vetëpunësuarit!

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Në fundjavë do t’ju duhet të përballeni me ditë të çuditshme, ndaj më mirë shkëputeni mendjen nga "priza", përkushtojuni vetes. Në punë keni shumë gjëra për të bërë, por dhe shumë mendime ju ziejnë në kokë. Mos harroni, ndërsa keni shumë ide, diçka do të jetë fituese!

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Lajm i mirë për dashurinë sepse Hëna nuk është më në dizavantazh. Në punë, përpiquni të lëvizni pak nuk mund të uleni dhe të prisni!

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Hëna është në dizavantazh me shenjën tuaj, ndaj në dashuri keni dyshime. Përpiquni të sqaroni gjërat duke folur. Në punë, marrëdhëniet e bashkëpunimit janë të mira. Mos u dorëzoni, edhe nëse ca si shumë presin shumë nga ju!

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Në dashuri ka diskutime dhe një klimë tensioni në ajër, ndoshta e gjitha për shkak të një papajtueshmërie të karakterit. Në punë nuk jeni shumë të bindur, ndaj po provoni të gjitha mënyrat pa pasur shumë siguri!

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Hëna është në anën tuaj, kështu që sfera sentimentale është në rikuperim. Dhe më në fund do të jeni në gjendje të sqaroni gjëra që ju mundojnë. Në punë, përpiquni të veproni. Sidomos mes kësaj të shtune dhe të dielës!

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Në dashuri, dita e shtunë nuk është më e mira, ndaj përpiquni të mos ushqeni polemikat nuk është koha për të diskutuar. Në punë, përpiquni të shmangni shqetësimet është më mirë të qëndroni të qetë në të gjitha frontet!

horoskopi ditor horoskopi

Sondazh

Poll

Merr flakë banesa në Tiranë

Merr flakë banesa në Tiranë

Operacioni 'Fijet' në Durrës, shkon në 7 numri i kamerave të çmontuara

'Fijet'/ Hiqen 23 kamera të tjera në Korçë, Vlorë dhe Durrës, 13 nën hetim

Deputeti i PS kapet duke shtypur butonin “pro” edhe për kolegen e tij

VIDEO- Deputetët e PD-së i bien bilbilave në seancë

Nallbati: Na përjashtoni të gjithëve dhe vazhdoni! Jeni turpi i këtij vendi

"Jemi tek pazari i gjësë"/ Vasili ngre tonet në Kuvend, Nikolla i mbyll mikrofonin, deputeti:Turp

"Mos e fshini Ramën, po vrisni demokracinë"/ Bardhi kërkon llogari në Kuvend për dosjen McGonigal

Boçi kërkon Ramën: Autori i krimit të vijë këtu, ka korruptuar Parlamentin!

Operacioni 'Fijet'/ Zbulohen kamerat e sigurisë në lagjet e Dibrës, Shkodrës dhe Lezhës

Me armë zjarri e kokainë në makinë, arrestohen dy personat që lëviznin në ish-Bllok

Celibashi: U kap në veprintari politike. Përfaqësuesi: Sako e publikoi në profilin personal

Berisha rrezikon të mos regjistrohet në zgjedhje, Celibashi: KQZ njeh vetëm një PD

Harta e Re Gjyqësore, Llagami: Ky proces na mori 3 vite, ishim në një rrugë pa kthim

'Fijet' në Tiranë, çmontohen 155 kamera të tjera sigurie, 44 persona nën hetim

Sekuetrohen 9 mln lekë në Lushnje, arrestohet shitësi i kokainës, 10 konsumuesit nën hetim

Operacioni 'Fijet', hiqen 37 kamera sigurie në Elbasan

Kontrabandë celularësh, arrestohen 4 persona në Tiranë, sekuestrohen 763 telefona

Operacioni "Fijet", çmontohen 155 kamera sigurie në Tiranë, 37 persona nën hetim

Përfshihet nga flakët apartamenti në Vlorë, shkak dyshohet shkëndija elektrike

"Big Brother" vazhdon në Korçë/ Kapen nëntë kamera të vendosura nga grupet kriminale

Hiqej si punonjës i Forcave Speciale, arrestohet 40-vjeçari me armë në Tiranë

19 të arrestuar nga 'Rrugorja', drejtonin makinën në gjendje të dehur

"Saga Big Brother vazhdon"/ Çmontohen 20 kamera të vendosura në Fier dhe Lushnje

Skafi me turistë pëson avari, bllokohet në det, policia e nxjerr në breg, momenti i shpëtimit

Drift si i 'çmendur' në rrugët e Vlorës, gjobitet me 750 mijë lekë i riu në Vlorë, i hiqet patenta

35-vjeçari përplas të miturën me makinë dhe arratiset, momenti kur kalimtarët rrethojnë të voglën

'Big Brother' në Shqipëri, zbulohen 3 kamera sigurie në lagjet e Memaliajt dhe 1 në Burrel

Hiqen 39 kamera në Korçë dhe Pogradec

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parking, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parkingun e kullës, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Zjarri nisi nga parkingu, dalin pamjet nga djegia e kullës 41-katëshe, zona e mbuluar nga tymi

Momenti i arrestimit të Xhevit Sinanit, vrau gruan e vëllain e tij në Gramsh

Vodhën 8 dyqane dhe banesa, në pranga 16-vjeçari, në kërkim shoku i tij

ME VIDEO- Zbulohen 47 kamera sigurie në Durrës, Shijak dhe Krujë

Nxirrnin inerte pa asnjë dokument, arrestohet administratori i një guroreje në Krujë

Aksioni në Vlorë, policia çmonton 16 kamera sigurie të vendosura nga grupet kriminale

"Meta e ka djalë halle", Kryemadhi flet për Dorian Duçkën: Sa ishte te ne qe në rregull

Me dosje në duar, Shkëlzen Berisha mbërrin në SPAK

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht

Rama: Drejtësia amerikane foli, unë jam ulur në Strasburg me njerëz non-grata

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht për marrëdhënien

Rama: Nezajn e njoha përmes agjentit të FBI-së. Duçka ka punuar pa pagesë për mua

Rama pranon takimet me ish-agjentin e FBI: Ndodhën! Po keqlexohen hetimet për të sfumuar 21 janarin

Dosja e FBI/ Rama: Drejtësia amerikane nuk flet për vrasje nga pakujdesia kur urdhrat i jep shteti!

VIDEO-ja që përgënjeshtron Ramën, në shtator e konsideronte mik ish-agjentin e FBI, sot e tërhoqi

Gjenden 38 kamera të tjera në qytetin e Shkodrës

“Manipulimi”/ Iu prezantua si avokat dhe i mori 1.2 mln lekë një gruaje, arrestohet 54-vjeçari

Aksident tragjik në Fushë Kuqe, përplasen dy makina me njëra-tjetrën, ndërron jetë në vend 2-vjeçari

Kanabis i kultivuar në vazo, pamje nga vila në Shijak që ishte kthyer në 'shtëpi bari'