LIVE UPDATES
Art&Argëtim

6 Tetor 2019, 05:08 Nga DOSJA

Dashi

Gjatë kësaj dite do të viheni në provë të fortë, duke qenë gjithë kohës nën tension. Nuk përjashtohen konfliktet në familje, edhe në raportet jetëgjata. Kryefjala e ditës është: kujdes.

Demi

Do të ndjeni dëshirën për të rikuperuar kohën e humbur. Në familje Hëna do të ketë një ndikim shumë interesant, edhe pse në ndonjë rast do ju duhet të përballeni me ndonjë transferim. Nëse në dashuri ju intereson një person, mos e lini që t’iu ikë.

Binjakët

Doni që të përjetoni një emocion gjatë këtyre ditëve, ndaj e keni të kotë që ta fshihni. Nëse drejtoni një aktivitet tuajin, mund të keni mundësi për të fituar më shumë. Duke nisur nga dhjetori, yjet do të jenë në anën tuaj.

Gaforrja

Shmangni debatet gjatë kësaj dite, më mirë veproni me kujdes. Me kalimin e ditëve situata do të përmirësohet edhe në dashuri. Brenda mesit të tetorit, parashikohet një takim i rëndësishëm.

Luani

E vërteta është asi juaj nën mëngë, edhe pse kjo gjë do të sjellë mundësinë që të përballeni me disa vështirësi dhe me një situatë të vështirë për tu menaxhuar. Në punë brenda fundit të vitit, mund të ndryshojë diçka.

Virgjëresha

Për të lindurit e kësaj shenje, parashikohet mundësia për të jetuar diçka të bukur. Ditë të tilla do të ndihmojnë gjithë ata që duan të çojnë përpara një projekt. Pengesa jua e vetme është ekonomike, për shkak të shpenzimeve të tepërta. Në dashuri, duhet ti bëni sytë katër përballë shkëndijave të reja premtuese.

Peshorja

Nëse keni paqartësi, merrni kohën e nevojshme për tu sqaruar. Edhe në dashuri duhet të bëni qartësi dhe duhet të bëni kujdes ndaj personave tepër xheloz dhe posesiv.

Akrepi

Yjet janë mjaft të rëndësishme, sa i takon emocioneve në punë. Mund të përballeni me një konflikt me partnerin/en, por ky muaj do të sjellë mundësi të shumta. Mos e nënvlerësoni mundësinë e një takimi të ri.

Shigjetari

Do të keni një dëshirë të madhe për të udhëtuar dhe për të bërë gjëra të rëndësishme, të cilat kanë qëndruar pezull për shumë kohë. Në sajë të ndikimit të Mërkurit dhe Venusit, do të keni mundësi që të çoni përpara projekte dhe të mbyllni një sërë situatash profesionale.

Bricjapi

Hëna do të jetë në shenjën tuaj, gjë që do të bëjë qartësi lidhur me atë që doni. Sfera sentimentale parashikohet mjaft e komplikuar, ku parashikohen ndryshime mjaft të ngadalta dhe të mbushura me pasiguri.

Ujori

Jeni duke përjetuar një gjendje me ngarkesë të madhe stresi lidhur me financat. Keni nevojë për më shumë qetësi dhe ndoshta një takim i ri mund të shërbejë në këtë drejtim.

Peshqit

Ju pret një ditë e bukur për rikuperimin shpirtëror. Në punë ju presin zhvillime të rëndësishme, të cilat do të vënë në lëvizje kreativitetin. Në dashuri do të jeni të mbushur me dyshime, por situata do të qartësohet gjatë muajit nëntor.

Tirana është boshatisur për ditët e pushimit. Cilën nga ritet e shenjta po ndiqni:

View Results

horoskopi horoskopi

Sondazh

Poll

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve

“Rama ik” thirrje ne Rogozhine

Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

VIDEO/ Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

Newsroom 8 | MJEKU: EDHE UNË BËRA THIRRJE TË FIKEJ TV

Newsroom 8 | FJONA ÇELA: MEDIAT OPOZITARE U DISKRIMINUAN