LIVE UPDATES

takimi kosove serbi 4 shtator

Politike 7 Shtator 2020, 20:56

TIRANË– Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka folur lidhur me takimet që ka zhvilluar me delegacionin e Serbisë, duke u shprehur se në draft-m...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV