LIVE UPDATES

komisioni i ekonomise

Politike 16 Dhjetor 2019, 17:06

TIRANË– Antari i Këshillit Mbikqyrës të Bankës së Shqipërisë, Arben Malaj është pezulluar nga detyra në mbledhjen e sotme të Komisionit të Ekonomisë....

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV