LIVE UPDATES

france

Bota 14 Shkurt 2023, 10:54 I.A

Si dronët po sfidojnë burgjet e Francës

Drone FRANCË- Sistemi penal francez njoftoi se kishte 68 fluturime me dron mbi burgje në vitin 2022, nga të cilat 29 ishin fluturime pë...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV