LIVE UPDATES

arkimed lushaj

Art&Argëtim 25 Shtator 2021, 09:07

TIRANË– Kozak Braçi nuk e ka pranuar të jetë shpëtuar nga reperi Arkimed Lushaj në Sarandë, ashtu siç deklaroi ky i fundit një ditë më ...

Bota 28 Janar 2021, 06:35

TIRANË– Këngëtari Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi ka reaguar i pikëlluar pas lajmeve se Albert Krasniqi është vrarë me armë zjarri nga bab...

Aktualitet 10 Dhjetor 2020, 16:30

KORÇË– Një grua në qytetin e Korçës ka falenderuar këngëtarin Arkimed Lushaj të njohur ndryshe si Stresi. E pranishme në protestën e sotme që...

Aktualitet 16 Qershor 2020, 10:36

TIRANË– Dy reperët e njohur në tregun e muzikës shqiotare si rivalë të fortë e armiq të përbetuar, Rigels Rajku dhe Arkimed Lushaj, janë bërë bashkë, në ku...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV