Politike

VIDEOSKANDAL SEKSUAL/ Nikoll Lesi: Meta ka filmime të një ambasadori që bën seks me zyrtaren e lartë të Ramës, do shpallet non-grata

Gjithashtu, të njëjtat burime shkruajnë se janë gjetur fatura dhe se janë regjistruar biseda që janë jashtë statusit të tij diplomatik 
Featured image of article: VIDEOSKANDAL SEKSUAL/ Nikoll Lesi: Meta ka filmime të një ambasadori që bën seks me zyrtaren e lartë të Ramës, do shpallet non-grata Nikoll Lesi dhe Ilir Meta
Përditësuar:

TIRANË– Pas ambasadorit Borchardt, i cili pasditen e sotme u shpall non-grata nga Presidenti Ilir Meta, e ka radhën një tjetër ambasador. Në një artikull, “Gazeta Koha Jonë” , Nikoll Lesi shkruan se burime të rezervuara për ata kanë treguar se një ambasador tjetër është në listë në listë për t’u shpallur non-grata nga Meta.

Sipas tyre, arsyeja mësohet të jetë një video ku ambasadori në fjalë shihet duke kryer marrëdhënie seksuale me një zyrtare të kryeministrit Edi Rama. Gjithashtu, të njëjtat burime shkruajnë se janë gjetur fatura dhe se janë regjistruar biseda që janë jashtë statusit të tij diplomatik.

Burime të rezervuara tregojnë se përveç ambasadorit të OSBE, Bochardt, i cili u shpall person non grata në Republikën e Shqipërisë prej Presidentit Meta, mësohet se edhe një ambasador tjetër është në listë. Akoma dosja e tij nuk është plotësuar, por janë gjetur fatura, regjistruar biseda që janë jashtë statusit të tij diplomatik si dhe flitet se zotërohet dhe një video seksi me një zyrtare të lartë të Rilindjes.Emri i ambasadorit pritet të bëhet publik në momentin e duhur“, shkruhet në Koha Jonë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ditën e sotme, presidenca njoftoi se presidenti Ilir Meta ka shpallur si të padëshiruar ambasadorin e OSBE në Tiranë, Berndt Borchard pasi sipas Metës fakti qe Borchardt vuri në diskutim Dekretin e Presidentit për zgjedhjet vendore në Shqipëri në qershor 2019 dhe që i tregoi publikisht gishtin e mesit qytetareve shqiptare, teksa protestonin lirimin e protestuesve të Unazës së Re, e bëjnë atë të padëshirueshem. Vetë ambasadori është shprehur se atë natë protestues ishin vetëm burra dhe se e kishin terrorizuar.

(f.m/dosja.al)

Një Koment në “VIDEOSKANDAL SEKSUAL/ Nikoll Lesi: Meta ka filmime të një ambasadori që bën seks me zyrtaren e lartë të Ramës, do shpallet non-grata

  1. po…, te pakten (ate zyrtaren e Rames) tani qe… , a do ta ngrej ne detyre ai miku i huaj?!-se keshu, kot fare, sikur nuk shkon.

Shto Koment