LIVE UPDATES
Art&Argëtim

S’ka lajme të mira! Parashikimi i horoskopit për sot, shtyni çdo takim që keni lënë për këtë të hënë, deri në…

22 Mars 2021, 06:00 Nga DOSJA
S’ka lajme të mira! Parashikimi i horoskopit për sot, shtyni

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Do të jetë një fillim i fortë i javës për shkak të Hënës së favorshme. Beqarët do të kenë mundësi të përfshihen, ashtu si çiftet që do të jenë në gjendje të magjepsin njëri-tjetrin.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Jupiteri kundër, do të komplikojë gjërat për ju këtë të hënë. Ju do të donit ta fillonit mëngjesin me një lajm të mirë, por nuk do të ndodhë. Mos u shqetësoni, pasdite gjërat do të riorganizohen dhe do t’ju lejojnë të përfundoni një projekt të rëndësishëm.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Këtë të hënë mos kini frikë të guxoni, më në fund Jupiteri është në anën tuaj dhe do t’ju ndihmojë të bëni zgjedhjet më të mira për ju dhe të dashurit tuaj. Mbrëmja e mirë për dashuri.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Për fat të mirë,kjo e hënë do të jete shumë freskuese dhe ju po bëheni gati ta filloni këtë ditë të re me stimujt e duhur. Në dashuri, gjithçka do të jetë mirë sidomos pas sqarimit që u bë këto ditë.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Jupiteri do të hyjë në shenjë dhe këtë të hënë do të shihni disa të mira. Mëngjesi do të jetë super dhe do të jeni në gjendje të viheni re nga dikush që është person i rëndësishëm për ju. Në dashuri, gjithçka po shkon normalisht por kushtojini vëmendje mënyrës se si silleni.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Mbyllni sytë dhe mendoni nëse kjo është me të vërtetë jeta që keni imagjinuar gjithmonë. Kohët e fundit keni kaluar një periudhë të errët në jetën tuaj dhe ka qenë faji i disa zgjedhjeve të këqija. Asnjëherë nuk është vonë të marrim kthesën.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Java po fillon dhe tashmë do të duhet të përballeni me problemet e para. Në punë, për shkak të një gabimi nga ana e një kolegu, do të jeni të detyruar të konsumoni dyfish më shumë energji, ndërsa në dashuri gjithmonë do të luftoni për të njëjtën arsye.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Këtë të hënë, Venusi dhe Marsi do të përfundojnë kalimin e tyre në qiellin tuaj dhe kjo do t’ju çlirojë nga disa nga nervozizmat që keni grumbulluar në javët e fundit. Përgatituni për një telefonatë të rëndësishme pasdite.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Shtyni çdo takim që keni pasur për këtë të hënë, deri në mesjavë. Në punë po kaloni një moment krize, nevojitet një ndryshim rrënjësor në mënyrë që të jeni në gjendje të adresoni më mirë të gjitha mundësitë.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Me Hënën e favorshme jeni gati të arrini suksese të mëdha dashurie. Për një kohë të gjatë tashmë, ju jeni duke parë, nga kjo e hënë do të jetë dita e duhur për të vepruar. Ndryshime të mëdha po vijnë në punë.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Duhet qetësi për t’u përballur me problemet që do të hasni këtë të hënë. Në punë, një fatkeqësi mund të shtyjë një takim të rëndësishëm ndërsa jeni në dashuri, gjërat nuk do të shkojnë shumë mirë.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Një fillim vërtet i jashtëzakonshëm. Më në fund, një lajm i mirë do të mbërrijë si në frontin e punës ashtu edhe në dashuri, mbase keni arritur të merrni atë që keni vendosur të bëni.

Rama është propozuar për president nga disa deputetë socialiste, mendoni se:

View Results

Horoskopi Horoskopi horoskopi parashikimi i horoskopit horoskopi parashikimi i horoskopit

Sondazh

Poll

SPAK thirri të moshuarit? Kryemadhi: Shashka, s'është aspak e vërtetë

SPAK thirri të moshuarit? Kryemadhi: Shashka, s'është aspak e vërtetë

Kryemadhi paralajmëron: SPAK ta thërrasë urgjent dhe ta kthejë nga Holanda Edi Ramën

Kryemadhi zbulon bisedën me djalin e pensionistit 30 mln USD pasuri: Kontrata s'ka firmën e tij

Kryemadhi: Kam qindra fatura për SPAK-un, Rama ka vjedhur 189 mln dollarë

Belinda Balluku: Aeroporti i Vlorës synon që të ofrojë fluturime përtej oqeanit

Në takim me Ramën, investitori: Në 1992 Shqipëria kishte vetëm rrugë me gropa dhe Mercedezë të zinj

Balluku: Kemi projekte të reja. Ibrahimi: Investimet strategjike, ligji që zhvillon turizmin në vend

Investitori pyet për pronat, Rama: Në Shkodër tokat u ndanë si burrat, po bëhet digjitalizimi

"Veza apo pula?" Investitori pyet për objektinvin e infrastrukuturës, Rama: Eja na habit me ide

Rama: Sistemi i drejtësisë në Shqipëri ka probleme, nuk është aty ku duhet

Rama: Në Shqipëri protestohet para zyrës time sepse të gjithë janë kryeministra më vete

Kush ishte VIP-i? Rama: Kërkoi armatime për të hyrë në Tiranë, Garda kishte vetëm pistoleta

Zjarr në një banesë në Vlorë, nxirret në kohë i moshuari

Rama: SHELL ka kryer zbulim të rëndësishëm të gazit e naftës nëntokë në Shqipëri

Motori 'zbor' në Tiranë, policia bihet nga pas, arrestohet i riu që e drejtonte

DEBAT në Kuvend! Dhimitri shkon pa shifra, Çupi: S’jemi në orë mësimi këtu, të drejtojmë gishtin

Droni i Policisë kap “mat” shkelësit e qarkullimit, ja sa do gjobiten

Rama feston 58-vjetorin e lindjes, suprizohet nga zv/Presidenti i Hagës, dhurata mbetet mister

"S'i kam të shkruara si ti", Mziu përplaset me Denajn, socialiste: S'matesh me mua

Salianji: Xhafajt s'iu hetua pasuria, Geronin do e denoncoja miliona herë nëse do kisha mundësi

I gjithë grupi i Berishës në mbështetje të tij, Salianji: S'ftova njeri se s'po shkoja në dasmë

Tentoi të vriste vëllanë për plazhin në Radhimë, momenti i arrestimit të autorit

A do shkojë në burg Salianji? Deputeti: S’hidhem dot përpjetë, respektoj vendimin

Marrja e vendimit në Apel u shty, Salianji: Kam dorëzuar të gjitha provat

E gjithë PD-ja në mbështetje të Salianjit, pamjet brenda sallës së gjyqit, 10 deputetë futen brenda

PD në Gjykatë

Rezoluta e KLP/ Bardhi: Duhet pjesa me rekomandimet e papërmbushura. Bushka: Disa s'kanë justifikim

Salianji mbërrin në Gjykatë, e shoqëron Flamur Noka, Luçiano Boçi e Luan Baçi

Përplasje me armë për pronësinë e plazhit në Radhimë, vëllai qëllon të vëllanë

Të shtënat në Radhimë, turisti norvegjez: Dëgjuam krisma e ia futëm vrapit

'Alarm i madh për KLP'/Bojkoti i avokatëve, Alibeaj:Po i hapet dera kriminelëve të dalin nga burgjet

'KLP nuk zbaton rekomandimet'/ Majko me kritika: Situatë e rrallë, parlamenti të jetë i vetëdijshëm

Rezoluta e KLP për 2021, Sula: Ka problematika, për të ardhur keq, vetëm 4 detyra janë përmbushur

Komisioni i ligjeve/ Rezoluta e SPAK, Majko: Pse votuat kundër?. Opozita: S'na pëlqeu

“Babale”/ Berisha: Gjermeni, Sadushi, Veliu dhe agjentë të SHISH të përfshirë

Berisha: Rama dëshiron t'i marrë mandatin Salianjit, delinkuenti Geron Xhafa vijon trafikun e drogës

I shpallur në kërkim për trafik emigrantësh, arrestohet 26-vjeçari

Kryemadhi:LSI është e ftuar! Kush ndihet i vjedhur nga 'hajduti i gjatë' ka arsye për të protestuar

Meta në krye të LSI-së? Kryemadhi: S'ka garë mes nesh, jam fajtore për djegien e mandateve

'Skemë evazioni fiskal'/ Kryemadhi: Do hetojmë “Open Balkan”, bëhet në kurriz të shqiptarëve

Cilat janë kompanitë që bëjnë evazion fiskal? Kryemadhi: Marrin tendera me 99.99% të vlerës

Mjetin e mbushur me kallashnikovë, municion luftarakë e dylbi, arrestohen dy të rinjtë në Tiranë

Dje u inagurua, ‘fluturojnë’ 8 patenta në aksin 108 milionë eurosh Kardhiq-Delvinë, gjobiten

Rama inaguron tunelin, nëna e kap e puth: O i miri i Shqipwrisë!

Spektakli i fundjavës, Artan Lame legalizon … një pallat

Kardhiq-Delvinë, Rama pritet me iso, grupi i dedikon këngë: E hapi Damiani e Balluku

Sistemi i drejtësisë, Xhafaj: Ka probleme me menaxhimin e tyre, ka 5 shqetësime në draft

Takimi me Biden, Rama: I kërkova të organizonim diçka së bashku për 100-vjetorin, mbase dhe s'bëhet

Amnistia fiskale, Rama: Baza janë kursime nga puna në të zezë, prokurorët i mbajnë peng

Në krah ka Xhaçkën, Rama i mburr kolegun: Bujar Osmani është super, sa do doja ta kishim në qeveri