LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Mundësi të mira dhe një përmirësim në historinë e dashurisë, relaksohuni dhe shijoni pozitvitetin/ Horoskopi 30 mars 202

30 Mars 2021, 05:07 Nga DOSJA
Mundësi të mira dhe një përmirësim në

Dashi

Nesër do të jetë një ditë mjaft pozitive në të cilën do të keni shumë energji dhe dëshirë për të bërë gjëra. Mundësi të reja mund të lindin në punë. Kujdes nga stresi.

Demi

Në dashuri, nëse jeni duke përjetuar një histori të paqartë ose paralele po mendoni të mbyllni gjithçka. Në punë, mundësitë e mira mund të paraqiten në çdo moment.

Binjakët

Po kaloni mirë dhe keni më shumë energji. Gjërat po përmirësohen qartë në dashuri dhe në prill gjërat do të jenë edhe më pozitive. Në punë mund të keni një përgjigje që e keni pritur për një kohë të gjatë.

Gaforrja

Horoskopi i Paolo Fox për nesër ju tregon se po përjetoni një periudhë shumë stresuese dhe do të duhet të relaksoheni. Hëna është në shenjën tuaj duke ju dhënë qetësi në dashuri. Në punë mund të zgjidhen disa probleme.

Luani

Horoskopi i Paolo Fox për nesër ju tregon se dashuria është komplikuar shumë kohët e fundit, por tani gjërat kanë filluar të përmirësohen. Puna nuk është shumë e kënaqshme dhe ju jeni shumë i mërzitur.

Virgjëresha

Gjatë ditës së nesërme duhet të relaksoheni. Jeta e dashurisë përmirësohet, ka më shumë qartësi. Ju mund të vendosni të mos vazhdoni më një histori që nuk ia vlen.

Peshorja

Horoskopi Paoli Fox specifikon se nesër do të keni një përmirësim të bukur në dashuri. Edhe ata që janë përballur kohët e fundit me një ndarje mund të përjetojnë një emocion të bukur. Në punë jeni ndoshta shumë zhgënjyes, dikush mund ta shfrytëzojë atë.

Akrepi

Marsi ka qenë një muaj i vështirë për ju në dashuri për shumë çifte. Disa histori tani mund të kapërcejnë momentin e krizës dhe të rilidhen. Në punë jeni skeptik.

Shigjetari

Në dashuri keni nevojë për vëmendje dhe duhet të mendoni mirë. Ju mund të kuptoni se marrëdhënia që po përjetoni nuk ju kënaq, nuk keni njeriun e duhur pranë. Puna mund të përmirësohet nga mesi i muajit prill.

Bricjapi

Horoskopi i Paolo Fox për nesër ju tregon se deri më tani keni pasur shumë gjëra për të bërë dhe nesër do të filloni të ndjeheni të lodhur. Në dashuri, situata bëhet më e favorshme: jetoni emocione në një mënyrë më të thjeshtë!

Ujori

Nesër do të keni në krah Marsin dhe Hënën gjë që do t’ju bëjë të parezistueshëm në dashuri. Në punë, diçka lëviz, projekte të reja japin kënaqësi.

Peshqit

Dashuria do të jetë shumë më mirë nesër, veçanërisht për ata që janë në një marrëdhënie të fortë ndërsa lindin dyshime për çiftet e tjera. Në punë, mundësi të mira për ata që do të ndryshojnë.

Rama është propozuar për president nga disa deputetë socialiste, mendoni se:

View Results

Horoskopi Horoskopi horoskopi 30 mars 2021 horoskopi 30 mars 2021

Sondazh

Poll

Braçe: Sot është dita e të vërtetës, ja emrat e “kartelit” të grumbulluesve që po vjedhin fermerët

Braçe: Sot është dita e të vërtetës, ja emrat e “kartelit” të grumbulluesve që po vjedhin fermerët

Interpelanca në Kuvend, Krifca: Bërtitja me megafon nuk e shuan dot fuqinë e argumentave

Çupi: Jemi qarku më i varfër. Mziu: Manja e di efektin tim, kush të përzuri nga Dibra?

292537138 599408578216183 4581047985310814414 n

'E shëmtuar kur dëgjoj fyerje'/ Rruga e Arbërit, Braçe-Mziut: Po ju nga kaloni? Pse të mos vdisni ju

Manja-Mziut: Do lije Dibrën në bixhoz siç la PD Shqipërinë, janë me fat që kanë Ballukun o kukuvajkë

Mziu-Ballukut: Kush iu sugjeroi që të dobësoheni kaq shumë? (Salla gumëzhin)

REPLIKAT/ Mziu: Ke ndryshuar pamje. Balluku: Ti i do me shami të kuqe, por mua s’më shkojnë

Rruga e Arbrit, Mziu: Do kushtojë 5.5 herë më shumë se në kohën e PD, çfarë standarti ka?

Kriza ka prekur Mziun? Deputeti i PD: Për efekt të kostos financiare s'bëra shumë printime

'Je shumë trendy'/ Mziu-Balluku: Parashikoheshe si pasardhëse e Ramës, mos të kishte ardhur në Dibër

Balluku:Po bëjmë realitet ëndrrat tuaja,keni konflikt interesi me Gjoka Construction ju ka paditur

Rruga e Arbrit/ Mziu: Rama bëri dhe shpikje me PPP-të korruptive, nuk ka përfunduar as gjysma

Mandati i Xhaçkës/ Shehaj: Kur do thërritet mbledhja? Nikolla: Nesër, është e ftuar ministrja

Rezoluta për Srebenicën, Balla-Shehut: Turp të kesh, gënjeshtar

Shehu: Vuçiç të kërkojë falje ne emër të qeverisë! Kemi humbur rolin e liderit në rajon

Rezoluta për Srebenicën, Shehu: Nuk e dënon politikisht gjenocidin

Protesta/ Spiropali-Berishës: Pi ujë Sali se të pret një ditë e lodhshme, ty dhe flamujt e lodhur

Spiropali: Keni përmendur shishet e shampanjës, Vetoja bullgare na pengoni integrimin

'Ulu drejtori i Shqiponjës' Boçi kërkon përjashtimin e Ballës nga Kuvendi

Berisha: Ju pranoni në Shqipëri xhelatët rusë, i kanë duart me gjakun e fëmijëve të vrarë

'Pse tregoheni struca?'/ Rezoluta e Srebrenicës, Berisha: Ju nuk guxoni ta dërgoni Vuçiç në Hagë

Akuzat e Shehut, Balla: Gënjeve, rezoluta e PD ka të njëjtin titull

Rezoluta për genocidin serb në Srebrenicë, Shehu: Mohoni realitetin, jeni 5 hapa pas rezolutës së PE

Rezoluta për Srebenicën, Shehi: Duhet ta votojmë të gjithë, Shqipëria të ndjekë proçesin e Berlinit

Gjenocidi në Srebrenicë, Boçi: Në rezolutë titulli është gabim, kamufloheni dhe fshihni të vërtetën

Çollaku: Rezoluta është hartuar për të mos mërzitur Vuçiç

Debati në Kuvend/ Spiropali: Shko në protestë shko. Tabaku: Çfarë bëj unë e di vetë

Rezoluta për gjenocidin në Srebrenicë,Basha:Akti i sotëm është i vonuar,duhet të jemi zëri i Kosovës

Pr.rezoluta për gjenocidin serb në Srebrenicë, Xhaçka: Meriton respektim më të plotë e jo abuzim

Rezoluta për Srebenicën, Tabaku: Duhet të ishte miratuar kohë më parë

Rezoluta e Srebrenicës në Kuvend, deputetët mbajnë 1 minutë heshtje në nder të viktimave

Kuvendi rezolutë për gjenocidin serb në Srebenicë, Balla: Duhet të shërbejë si këmbanë alarmi

Rezoluta për të dënuar krimet serbe në Kosovë, Shehu:Ka javë që po zvarritet, po shkelni rregulloren

Protesta zhvendoset te Kuvendi? Berisha: Ka skenarin e vet, ne do japim mesazhin tonë

Protesta e opozitës, Rama ‘siguron’ Kryeministrinë, qytetari: Ku kanë dalë fondet për blindimin

Ratifikimi i protokolleve për anëtarësimin e 2 vendeve në NATO, Alibeaj: Ne jemi pro (ANKESA)

Djali mbyti babanë në Divjakë, flet i afërmi: Kanë patur debate, s'e di ç'ka ndodhur

Djali vret babain në Lushnje, arrestohet nga policia, i riu ishte dënuar me 13 vite burg

Skandali me evazionin fiskal, Kryemadhi i përgjigjet ministres Ibrahimaj

Denoncimi i Kryemadhit: Nuk ka asnjë njoftim nga institucionet ligjzbatuese për kompanitë në fjalë

Evazioni fiskal me inceneratorët, Ibrahimaj: Asgjë nuk është e re, zhurmë në vigjilje të protestës

Thirrja e Komitetit,Rakacolli:Bëjmë apel për kryerjen e vaksinimit,mbani maskat në vendet e mbyllura

Covid në vend/ Tomini: Ka rritje infektimesh. Bino: Ka rënë përqindja e vaksinimeve në Shqipëri

Brenda dhomës që u përfshi nga flakët në Spitalin e Fierit, dëme të shumta materiale

Vendimi i Qeverisë: Rriten me 6% pagat në sistemin arsimor parauniversitar

Berisha thirrje policëve: Çdo presion ndaj qytetarëve do marrë ndëshkim personal dhe ligjor

Rritet pagat e personelit shëndetësor, Manastirliu: Shpërblim për mjekët që punojnë larg banesave

Do futen protestuesit në kryeministri? Berisha: Çdo opsion është i mundshëm

Sali Berisha: Për Ramën qytetarët ekzistojnë vetëm për t’i vjedhur. Përgjigjen e merr nesër