LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Mos i lini asgjë rastësisë nëse jeni interesuar për dikë! Bëni më shumë në punë, horoskopi

13 Shkurt 2022, 06:04 Nga DOSJA
Mos i lini asgjë rastësisë nëse jeni interesuar për

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Në dashuri situata nuk është shumë e mirë, por ruani qetësinë. Në punë, të dielen dita do të jetë më e mirë. Të hënën jeni paksa të shpërqendruar.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Favorizohen takime të reja dhe histori që duhet të vihen në provë për të parë nëse do të jenë afatgjata. Në punë, ndiqni rrugën tuaj. Përpiquni të bëni diçka më shumë!

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Është një e diel intriguese për dashurinë. Mos i lini asgjë rastësisë nëse jeni të interesuar për dikë. Në punë jeni të shqetësuar sepse ndoshta keni shumë gjëra për të bërë, por zgjidhni rrugën e pushimit dhe kthehuni të hënën me energji të reja.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
E diela është një ditë e veçantë për ndjenjat, por për ata që po jetojnë një krizë vijon të ketë probleme dhe vështirësi. Në punë po bëni diçka që nuk ju pëlqen. Bëni diçka ku e gjeni veten sa më shpejt të jetë e mundur.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Në dashuri, në këtë periudhë nuk premtohen gjëra të mëdha, por polemika. Në punë, përpiquni t’i sqaroni gjërat dhe të jeni më pak të shqetësuar!

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Historitë që lindin tani premtojnë gjëra të mëdha. Në punë, duhet të ktheheni në lojë. Ndoshta deri në maj do të filloni një rrugë të re!

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Mundohuni të gjeni ndjenjën pasionante që ka munguar mes jush. Në punë, po vjen një kthesë e vogël, por mos u dorëzoni.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
E diela është interesante për ndjenjat.Hëna është në anën tuaj, por kujdes për çështjet ekonomike. Në punë, dita duket premtuese!

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Në dashuri, nëse një lidhje nuk funksionon më, është më mirë t’i jepni fund dhe të vazhdoni më tej. Në punë dita është e favorshme, por nëse ka ende diskutime të hapura përpiquni t’i zgjidhni sa më shpejt!

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Në dashuri ka pasiguri dhe kjo e diel nuk do të jetë më e mira për ju. Ndërsa në punë, përpiquni të mos jeni shumë sipërfaqësorë!

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
E diela është dita për të dashuruar ndaj shtyni çdo diskutim për të hënën. Në punë jeni nervoz sepse të martën duhet të përballeni me diçka të vështirë!

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Lini veten të lirë për të shijuar emocionet që janë brenda jush. Në punë negociatat nuk do të jenë të lehta, por do ia dilni me sukses të menaxhoni situatën.

(a.b)/dosja.al

Ndihmës-Sekretarja e Shtetit takoi Alibeajn, ndërsa Paloka deklaroi se ka firmosur peticionin kundër ambasadores Kim. Çfarë do të thotë kjo për PD?

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi horoskopi ditor horoskopi horoskopi ditor

Sondazh

Poll

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Berisha 'shënjestron' Ulsi Manjën: Vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Berisha bllokon foltoren dhe del në Facebook: Jam live në gjithë botën, mos ma qani hallin mua!

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dëshmia e Orges Xhelilit para avokatëve: Policët bashkiakë më goditën

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

Protesta e opozitës, pamjet nga Bulevadi, mijëra qytetarë të mbledhur

Sherri i plotë i Ramës me dy deputetët e PD: Ta tregoj unë ty, do të shkatërroj!

Balla: Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën

Veliaj takon Papa Françeskun: Jemi takuar në Tiranë...e aprovuam ndërtimin e bustit të Nënë Terezës

Droge mes karameleve ne Tirane

Grida Duma lë mandatin, kolegët e saj në lot, Açka dhe Gjekmarkaj të përlotur

Grida Duma lë mandatin e deputetes së Partisë Demokratike

Masakra e Lushnjes, babai i Leart Haxhiut: Djali im është i pafajshëm, se di ku është

Përdhunues serial, MOMENTI i arrestimit të Spartak Dyrmishit

Nga një armë në çdo raft rrobash, çfarë gjeti Policia gjatë aksionit në Shkodër

Dalin PAMJET nga megaaksioni në Korçë

Qeni i prish mitingun Ramës, të gjithë meken, kryeministri: Po lëre në punën e vetë...

Ibrahim Lici mesazh audio nga Turqia: Jetoj i lirë, nuk jam arrestuar

Arrestohet Agim Gjata, qelloi mbi RENEA

Meta: O Edi, o lepurush, do të shporrim me poezinë ‘liri a vdekje’ të Havzi Nelës

Pakti PD PL, Meta: Kryetari i Keshillit super politikan

Paloka 'korrekt' me orarin, takohet me Bardhin në një lokal para parlamentit

Alibeaj-Majkos: Je kokrra e komunistit! Deputeti socialist: Budalla! Dosjet s'mund të hapen për...

Flet avokati i vellezerve Mollaj: Tina genjen, e shantazhojne

Durrësi zgjohet nën ujë

Tetori rozë, vajzat dhe gratë e FA i bashkohen fushatës sensibilizuese kundër kancerit të gjirit

NIS PROTESTA në Elbasan/ Qytetarët fikin makinat në shenjë rebelimi, rreshtohen në shesh

Alibeaj pranoi bashkëpunimin, do nisin negociatat/ Berisha: E mirëpres. S'tërhiqem nga Primaret

Demokrati emocionet për 'doktorin'! I bie telefoni kur po fliste me Berishën,e përplas në tokë

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE