LIVE UPDATES
Art&Argëtim

“I fëlliqur, shkatërrove një çift”/Iu sulën fansat e Trixës, Salsano Rrapi: Vdekja ime…

12 Shkurt 2022, 11:29 Nga DOSJA
“I fëlliqur, shkatërrove një çift”/Iu

TIRANË– Aktori i humorit, Salsano Rrapi ka reaguar për herë të parë pas komenteve të bëra për batutën e tij me Ermal Mamaqin ndaj aktorit Donald Veshaj teksa ndodheshin brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Me anë të një videoje ironike, Rrapi i kthen përgjigje të gjithë komentuesëve që e kanë konsideruar “pa kripë” komentin e tij se në “filmin e radhës Beatrix Ramosaj do vritej”.

Përmes disa postimeve në Instagram, së pari ai ndau me ndjekësit disa mesazhe që ka marrë nga fansat e Beatrix Ramosajt, që i uronin më të keqen, ndërsa të tjerë i kërkonin llogari.

“Kjo video është për ty Ermal Mamaqi. Duke qenë se je regjisor edhe po bën edhe filma kohët e fundit. Kam një oferë për ty: Po sikur të bëjmë bashkë një film, të kemi të dy një rol aty. Ky filmi të jetë horror. Ti të jesh kanibal edhe unë jam një njeri që jam i mbyllur në shtëpi. Ti nga inati vjen hyn në shtëpi dhe më masakron mua, më çan barkun, mëlçinë, shpretkën, zorrët, mi nxjerr përjashta dhe në fund më merr zemrën edhe ma ha. Dhe pastaj në fund janë të gjithë të lumtur që ti më ke ngrënë mua dhe unë kam vdekur. Këtë film ta transmetojmë në të gjitha kinematë që ka Shqipëria dhe të ftojmë të gjithë fansat e Big Brother, do jenë të kënaqur besoj të gjithë me vdekjen time. E kam gjetur dhe titullin dhe ta quajmë “Big Kanibal”. Dhe pastaj do të pimë kafe të dy përjasha dhe do të shofim se si do kënaqen njerëzit kur të dalin nga kinemaja duke parë ngrënien tënde dhe vdekjen time. Oferta është e hapur. ti gjej lekë, unë kamerat”, u shpreh ai gjatë videos.

Ndërkohë që Trixa refuzoi dje që të shkonte brenda shtëpisë për të takuar të dashurin e saj, ishte kushërira e Beatrix, Anxhelina Hadërgjonaj zbuloi se gjëja që e ka mërzitur Beatrixën ishte ‘batuta e aktorit, Salsano Rrapi, me thika dhe vrasje dhe gjithashtu të qeshurat e banorëve të tjerë’.

(k.m/dosja.la)

Ndihmës-Sekretarja e Shtetit takoi Alibeajn, ndërsa Paloka deklaroi se ka firmosur peticionin kundër ambasadores Kim. Çfarë do të thotë kjo për PD?

View Results

showbiz showbiz big brother vip salsano rrapi big brother vip salsano rrapi

Sondazh

Poll
Art&Argëtim 12 Shkurt 2022, 09:47

Legjenda rikthehet! Carla Bruni imazhi i Balmain

FRANCË- Carla Bruni, ish-bashkëshortja e Nicolas Sarkozy, këngëtare dhe kantautore është rikthyer më magjepëse se kurre në moshën 54-vjeçare karrier...

Merr flakë banesa në Tiranë

Merr flakë banesa në Tiranë

Operacioni 'Fijet' në Durrës, shkon në 7 numri i kamerave të çmontuara

'Fijet'/ Hiqen 23 kamera të tjera në Korçë, Vlorë dhe Durrës, 13 nën hetim

Deputeti i PS kapet duke shtypur butonin “pro” edhe për kolegen e tij

VIDEO- Deputetët e PD-së i bien bilbilave në seancë

Nallbati: Na përjashtoni të gjithëve dhe vazhdoni! Jeni turpi i këtij vendi

"Jemi tek pazari i gjësë"/ Vasili ngre tonet në Kuvend, Nikolla i mbyll mikrofonin, deputeti:Turp

"Mos e fshini Ramën, po vrisni demokracinë"/ Bardhi kërkon llogari në Kuvend për dosjen McGonigal

Boçi kërkon Ramën: Autori i krimit të vijë këtu, ka korruptuar Parlamentin!

Operacioni 'Fijet'/ Zbulohen kamerat e sigurisë në lagjet e Dibrës, Shkodrës dhe Lezhës

Me armë zjarri e kokainë në makinë, arrestohen dy personat që lëviznin në ish-Bllok

Celibashi: U kap në veprintari politike. Përfaqësuesi: Sako e publikoi në profilin personal

Berisha rrezikon të mos regjistrohet në zgjedhje, Celibashi: KQZ njeh vetëm një PD

Harta e Re Gjyqësore, Llagami: Ky proces na mori 3 vite, ishim në një rrugë pa kthim

'Fijet' në Tiranë, çmontohen 155 kamera të tjera sigurie, 44 persona nën hetim

Sekuetrohen 9 mln lekë në Lushnje, arrestohet shitësi i kokainës, 10 konsumuesit nën hetim

Operacioni 'Fijet', hiqen 37 kamera sigurie në Elbasan

Kontrabandë celularësh, arrestohen 4 persona në Tiranë, sekuestrohen 763 telefona

Operacioni "Fijet", çmontohen 155 kamera sigurie në Tiranë, 37 persona nën hetim

Përfshihet nga flakët apartamenti në Vlorë, shkak dyshohet shkëndija elektrike

"Big Brother" vazhdon në Korçë/ Kapen nëntë kamera të vendosura nga grupet kriminale

Hiqej si punonjës i Forcave Speciale, arrestohet 40-vjeçari me armë në Tiranë

19 të arrestuar nga 'Rrugorja', drejtonin makinën në gjendje të dehur

"Saga Big Brother vazhdon"/ Çmontohen 20 kamera të vendosura në Fier dhe Lushnje

Skafi me turistë pëson avari, bllokohet në det, policia e nxjerr në breg, momenti i shpëtimit

Drift si i 'çmendur' në rrugët e Vlorës, gjobitet me 750 mijë lekë i riu në Vlorë, i hiqet patenta

35-vjeçari përplas të miturën me makinë dhe arratiset, momenti kur kalimtarët rrethojnë të voglën

'Big Brother' në Shqipëri, zbulohen 3 kamera sigurie në lagjet e Memaliajt dhe 1 në Burrel

Hiqen 39 kamera në Korçë dhe Pogradec

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parking, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parkingun e kullës, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Zjarri nisi nga parkingu, dalin pamjet nga djegia e kullës 41-katëshe, zona e mbuluar nga tymi

Momenti i arrestimit të Xhevit Sinanit, vrau gruan e vëllain e tij në Gramsh

Vodhën 8 dyqane dhe banesa, në pranga 16-vjeçari, në kërkim shoku i tij

ME VIDEO- Zbulohen 47 kamera sigurie në Durrës, Shijak dhe Krujë

Nxirrnin inerte pa asnjë dokument, arrestohet administratori i një guroreje në Krujë

Aksioni në Vlorë, policia çmonton 16 kamera sigurie të vendosura nga grupet kriminale

"Meta e ka djalë halle", Kryemadhi flet për Dorian Duçkën: Sa ishte te ne qe në rregull

Me dosje në duar, Shkëlzen Berisha mbërrin në SPAK

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht

Rama: Drejtësia amerikane foli, unë jam ulur në Strasburg me njerëz non-grata

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht për marrëdhënien

Rama: Nezajn e njoha përmes agjentit të FBI-së. Duçka ka punuar pa pagesë për mua

Rama pranon takimet me ish-agjentin e FBI: Ndodhën! Po keqlexohen hetimet për të sfumuar 21 janarin

Dosja e FBI/ Rama: Drejtësia amerikane nuk flet për vrasje nga pakujdesia kur urdhrat i jep shteti!

VIDEO-ja që përgënjeshtron Ramën, në shtator e konsideronte mik ish-agjentin e FBI, sot e tërhoqi

Gjenden 38 kamera të tjera në qytetin e Shkodrës

“Manipulimi”/ Iu prezantua si avokat dhe i mori 1.2 mln lekë një gruaje, arrestohet 54-vjeçari

Aksident tragjik në Fushë Kuqe, përplasen dy makina me njëra-tjetrën, ndërron jetë në vend 2-vjeçari

Kanabis i kultivuar në vazo, pamje nga vila në Shijak që ishte kthyer në 'shtëpi bari'